Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

klika šoupacích dveří


adraj

Recommended Posts

ahoj,

tak sem otvíral boční dveře a nějak křuplo v klice. Nejdou otvírat zvenku. Neměl někdo tu kliku rozebranou? Je to novej model,takže otvírání kliky je na bok. Jednou sem to už měnil to problém není,byl ten samý problém. Ale nechce se mi zhánět další klika.

Jde to vůbec rozebrat? Mám původní kliku v celku,tak eventuelně to poskládat z obou.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak je to tá čo ja myslím tak máš o problém postarané!!! ak sa ti klučka tahá dopredu /dozadu a nie tahom k sebe ako u šoféra,tak sa ti tam zlomila oska/je z nejakej zliatiny/nič nevydrží.Ja som si to dal vyrobit z ocele a na doporučenie aj upravit/legovat naodolnost v tahu na 110kg.samotná klučka sa dá rozobrat,ale doporučujem ti tú pokazenú časť pred rozobrtím vyfotit inak budeš maturovať pri skladaní/sú tam dve tiahla z rôznou dlžkou ovládacích pák.Kúpou druhej nič neporiešiš lebo je po čase ti aj tá praskne a tažko sa zhánajú,v šetci majú ib tie na tahom k sebe a nové nekúpiš/ani poliaci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Menil som uz obidve , nebol problem ich zohnat. Detaily si uz nepamatam , akurat som musel odvrtat nejake nity z vnutornej strany dvery a dat tam potom skrutky , ale v podstate to nebolo az take hrozne. Stare klucky mam niekde doma zeby som ich dal opravit ak sa to da , pre istotu:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Roman, Jak psal Dušan,tak tu původní vnější kliku jsem měl na nýtech. Bylo je potřeba odvrtat a nahradit šroubama.

Jinak sehnat kliku je docela problém. Obvolal jsem několik vrakovišť a prostě není k sehnání. Shánět budu dál. Měl jsem smůlu,kdy jsem volal na jeden inzerát na Evasiona nový model. Týden předtím,než sem zavolal to jeden pán dal do šrotu. A samozřejmě,že ji měl a nikdo nechtěl tak to odvezl:(:roll. No ,kdo zaváhá....

Je zajímavý,že už podruhé to odešlo na levé straně. Ta druhá pořád drží

[upravil dne 11/12/13 22:42 od adraj]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

takže se mi povedla klika,co jsem sehnal,rozebrat. Nejdřív menší laborování,dát to dohromady bylo za dvacet sekund. Tyčka samozřejmě prasklá. Klika co jsem sehnal byla stříbrné barvy. Auto mám červené a to by bylo jak pěst na oko,ikdyž sem tam teď měl tmavě modrou,ta odešla samozřejmě taky. Přehozeno do původní kliky.

Jen se zeptám,dalo by se podle čísla na té tyčce sehnat novou?

Číslo je vyraženo 7828 AM01 Z3 FABI 2/2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

roman74: prosím Tě,na kolik to vyšlo si nechat udělat od toho pána lepší kus?

Kdyby měl někdo zájem,mohu nafotit,až budu přehazovat kliku do šoupaček. Není to nic složitého,ale někomu to třeba usnadní práci:aut

[upravil dne 4/4/14 10:48 od adraj]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
roman74: prosím Tě,na kolik to vyšlo si nechat udělat od toho pána lepší kus?

Kdyby měl někdo zájem,mohu nafotit,až budu přehazovat kliku do šoupaček. Není to nic složitého,ale někomu to třeba usnadní práci:aut

[upravil dne 4/4/14 10:48 od adraj]

fuuha to si uz nepametam,ale bolo to dost cca40€ kus,ale ako vravím naveky vekov,lebo uz samotny material bol dost kvalitny a dedo mi kazal daj to v kaliarni vylepšit nech je pokoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u mý krabice se mi stala zajímavá varianta tohoto problému: otevřít nešlo ani zevnitř, ani z vnějšku, až když jsem přes otevřené řidičovo dveře zmáčknul obě kliky, tak to odskočilo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...