Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

BLACK-607-2,2HDI-tomik1987


tomik1987

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...

Origo radio tam prostě pasuje víc :-) Jinak máš krásnou barvu interieru. Myslím, že po vyčištění by ta barva ještě více vynikla.

Já ten svůj interier čistil tímto setem: http://zanyder.cz

Ta značka a celkově ten set prodává Matěj Vepřek což je asi nejznámější osoba českého profi detailingu. Ta jeho sada opravdu funguje a dlouho vydrží. Viz můj vyčištěný interier:

voac.jpg

[upravil dne 4/12/2013 22:08 od Pechy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Origo radio tam prostě pasuje víc :-) Jinak máš krásnou barvu interieru. Myslím, že po vyčištění by ta barva ještě více vynikla.

Já ten svůj interier čistil tímto setem: http://zanyder.cz

Ta značka a celkově ten set prodává Matěj Vepřek což je asi nejznámější osoba českého profi detailingu. Ta jeho sada opravdu funguje a dlouho vydrží. Viz můj vyčištěný interier:

voac.jpg

[upravil dne 4/12/2013 22:08 od Pechy]

inak fakt krásny interier a díky za radu =) ja by som taký biely nemohol mať :D by som to hneď zasvinil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaj taktoooo....Valaskú v tom asi spoznávam tam niekde je ihrisko pri tej veľkej budove?

a neviete o niekom v okolí čo má diely na 406?...potrebujem pár drobností ako bezpečnostný pás a tak....keby na Break tak ešte lepšie lebo aj na zámok kufra mi treba jednu vec

[Edited on 6/12/13 23:10 by Lubos91]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

tak dnes po dlhšej dobe som sa znova pustil do 607. podarilo sa mi rozchodiť spetné zrkadlo na vodičových dverách uvidíme ako to bude fungovať. a zistil som aj prečo mi nefunguje sťahovanie zadného pravého okna. chýba mi tam bežec a sklo je podopreté doskou. a motorček odpojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...