Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nezávislé topení Bufík


pesl

Recommended Posts

před 14 hodinami, Cyrďák napsal:

Už jse se v tomto tématu ztrácím tak se zeptám.Jde udělat dálkové ovládání k bufíku které má hodiny?Krom značkového ovládání za nesmyslný peníz.

Pokud chceš vyloženě spínání na čas, tak bych zkusil tyto hodiny, do hodin přiveď 12V. U bufika pod autem je konektor, Webasto se aktivuje minus kontaktem - webasto je trvale připojené k baterce a minus signál ho uvede do chodu, najdi minus spouštěcí vodič - je to tenký vodič, myslím bílý nebo modrý-někde to tu na fóru byli nafocené. Až najdeš, tak do tohoto vodiče přiveď minus odjinud přes spínací hodiny. Zapojení je jednoduché.
Po aktivaci webasta se ti bude ohřívat voda v motoru na 70°C, takže lepší start, po startu auto hned topí. U nenastartovaného auta se interier vytápět nebude, bez přestavby s IPCU modulem se nespustí ventilátor v autě.
Pozor, topení má vetší spotřebu elektřiny z baterie, pokud jezdíš kratší trasy, často startuješ a budeš topit, tak také častěji dobíjej baterii. Já dobíjím podle toho jak spouštím webasto 2-3x do měsíce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Cyrďák napsal:

Hodiny mám a rád bych dálku z baráku.Těch příspěvků je tu hodně pravda ale jak píšu ztrácím se v nich.

Já osobně jsem si zapojil TOTO dálkově ovládané relé. Používám ho již druhý rok, dosah 50 - 100m. Jsem s tím moc spokojený a stálo to skoro nic. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Nevíte chlapi, kde je v P807 umístěno relé, kterým Webasto spíná ventilátor? Mám originál Webasto s dálkou a hodinami a když 15 minut běží větrák na plné obrátky, tak vyšlahá baterku. Chci ho zkusit odpojit a nebo případně hodit přes předřadný odpor.

A nemoh by někdo s Webastem na dálku zkusit změřit klidový odběr u zaparkovaného auta? Já když vytáhnu pojistku Webasta, tak celkový odběr klesne na čtvrtinu. Přičítám to tomu, že je anténa stále na příjmu. Nebo se pletu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď to bola dorábka....a na 100%bola.....tak niekde v blízkosti spínacích hodín. Ale je veľká pravdepodobnosť že ho tam vôbec nemáš. Takže ti neostane nič iné ako prekopať celé zapojenie nanovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem k tomu včera lehnul a našel jsem elektroniku Webasta i IPCU modul. Nechápu, proč ventilátor běží na tak vysoký výkon, když se zapojení zdá OK. Mám digitální klimatizaci. Nicméně více mě trápí ten klidový odběr. Elektronika Webasta odebítá v klidu 0,04A. To asi s dálkou není až tak mnoho a mělo by to být pro autobaterii zanedbatelné, nicméně když auto 2 dny stojí, tak je baterka vyždímaná natolik, že ani nenastartuji. Po vyndání malé pojistky Webasta problém zmizí. Ještě mě napadá zkusit vyndat silovou pojistku, zda se topení během noci nerozbíhá samo. Nemá někdo podobnou zkušenost?

Problém mi začal asi před dvěma roky. Tehdy jsem si mylsel, že se loučí autobaterie, ale po její výměně je to stejné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Webasto môže nabiehať samo,keď je tak naprogramované.

Vytiahni IPCU modul ktorý ovláda ventilátor kabíny,možno bude vadný,alebo aj zle naprogramovaný,uvidíš čo to urobí. Po demontáži IPCU a naštartovaní webasta kabínový ventilátor nebude fungovať ani pri normálnej prevádzke auta. Ak bude bežať,je to tam zle napojené.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...