Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nezávislé topení Bufík


pesl

Recommended Posts

Tak mám problém,netopím.Po napíchnutí na diagnostiku to hlásí že nemám žádné přídavné topení ale já ho tam mám prý je asi v háji řídící jednotka webasta.Otázka je dá se to koupit kde se ta jednotka nachází a můžu ji koupit na vrakovišti,bude pasovat dá se to spárovat atd......?Co mě radite jsem laik a vůbec tomu nerozumím je to pro mě španělská vesnice.Pokud toto téma na tento problém někde je omlouvám se nic podobného jsem nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se toho nebál, koukni do service boxu, jestli podle winka tam opravdu je, sežeň si na vrakáči řj a zkus zlomit někoho s dia. Já takhle s von_georg zprovoznil tempomat. A když si uděláš vejlet do HK, tak moje maličkost nebo, mohu-li mluvit za jiného, Dr.Who ti rádi pomůžeme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Riadiaca jednotka je priamo na webaste,bez nej to nepôjde.Ak sú poistky v poriadku skús reset webasta

Ahoj.

Ale udělal jsem si ten vypínač jak se tady dříve psalo a nechce mi to chodit ani v automatu kdy to má samo zapínat při teplotách pod 5st. ani ručně když to vypínačem zapnu.

Myslíš že by ten reset fungoval i když nemám to origo ovládání Webasta? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli běhá zjistíš jednoduše. V tomhle počasí musí po startu běžet. Když nastaruješ, ujedeš třeba 1 km a zhasneš motor, tak musí být slyšet že topení jede a postupně se vypíná. Taky by měly být cítit spaliny z výfuku a někdy je vidět i kouř než se to pořádne ohřeje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus u baterky najít pouzdro s dvouma pojistkama, vyndat a zandat pojistky. Proběhne nějakej reset a mohlo by to začít fungovat. Takhle jsem to opravoval já. Údajně je tenhle postup napsanej i v návodu od Webasta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozpojiť konektor na bufíku a premerať,či to má šťavu..........ďalej diagnostika cez Webastothermotest WTT.....demontáž bufíka a spustenie na stole.....rozborka bufíka......výmena vadných komponentov.....poskladanie.....test......montáž do auta.

http://webasto-thermo-test.software.informer.com/download/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...