Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

508 a olej


Pluto

Recommended Posts

TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W-30 je špeciálne vyvinutý pre motory PEUGEOT a CITROEN. Je vhodný pre všetky typy naftových a benzínových motorov. Vyhovuje najmä najnovším modelom, rešpektujúcim normu Euro IV. Zabezpečí dokonalú čistotu a ochranu motora pred predčasným opotrebovaním.

Je vhodný pre najťažšie prevádzkové podmienky. Je prispôsobený všetkým jazdným štýlom. TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W-30 je olej na báze technológie syntézy. Šetrí pohonnú hmotu. Vhodný pre benzínové a dieselové motory.

Nová generácia olejov LOW SAPS (s nízkym obsahom sulfátových popolov, fosforu a síry). Doporučený pre autá vybavené časticovým filtrom FAP a inými systémami úpravy výfukových plynov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 1 rok později...

veslo se 4.4l nakonec

Zdravím no nevím co máš za motor nebo jsem to přehlédl , ale pokud jsi měnil i filtr což je asi jasný a nemáš motor 1,6 VTI nebo THP kde je 4,25 nebo motor 1.6HDI kde je 3,25 a to by  bylo zase  moc.

Tak 4.4l je drobet míň podle údajů které bys měl mít v návodu k obsluze.

olej.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím no nevím co máš za motor nebo jsem to přehlédl , ale pokud jsi měnil i filtr což je asi jasný a nemáš motor 1,6 VTI nebo THP kde je 4,25 nebo motor 1.6HDI kde je 3,25 a to by  bylo zase  moc.

Tak 4.4l je drobet míň podle údajů které bys měl mít v návodu k obsluze.

 

508 sw 120Kw 2.0 HDi 16V zalezi kolik vypustis. I filtr jsem menil.  Slysel jsem ze neni dobre nekdy vypoustet uplne na sucho  nbot napinak oleje ze startu nemusi mit dostatek oleje a preskoci ti v rozvodech ocko a zasekne se motor .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Neviete prosim oficialne kolko oleja TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W-30 ide do Peugeot 508 SW, GT, 2,2 l 150 kW ?

Samozrejme aj pri vymene s filtrom.

 

Off topic (pre zaujimavost):

(Na moj stary Ford focus 1,8 TDCi, 85 kW, islo presne 5,6 l aj s filtrom...), :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Tie výmeny oleja a filtrov v autorizákoch sa fakt oplatia... By som im za to sekal ruky, lebo to je hotové okrádanie zákazníkov. Ja som na jar menil naraz aj v 406tke aj v 508čke olej a komplet filtre a vyšlo ma to spolu dokopy pre 2 autá 130 EUR, to si myslm že je lepšia cena :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako je to čisté zdieranie zákazníkov. Pred cca 2 rokmi som ešte s vtedy firemným Fiatom Qubo bol na serviske, menili okrem oleja pár filtrov, inak nič a vypýtali vyše 200 EUR :o :grr :bojim Nebyť to auto na firmu, tak ich nechám ten olej a filtre vybrať, kúpim dakde v tescu nejaký tesco value olej :D a idem odtial dopreč, normálne ako keby ma oblialo keď som počul tú sumu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...