Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Už máte přezuto na zimu


FrantaCV

Recommended Posts

Zimní guma je na suchém povrchu znatelně horší než letní bez ohledu na to, že si někdo nechá vymýt hlavinku marketingovými pindy o tom, jak se při 7 stupních letní gumy mění v hokejové puky. I za mokra je zimní guma horší než letní, protože hůře odvádí vodu než letní, a je alarmující, kolik lidí toto neví a jezdí s pocitem, kolik si toho mohou dovolit. Jediné, kde má zimní guma navrch je bláto a sníh, odtud také pramení její název Mud+Snow (což zase většina lidí ani netuší), ale navrch zase jen v rámci možností. Celkově tyto debilní kampaně o zimních gumách mají jediný efekt - zvýšení nehodovosti na nich díky pocitu blbců, že na nich mohou jezdit jako na letních, což neplatí za VŮBEC ŽÁDNÝCH podmínek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Oddie: Ja tomu zase rikam \"mira odpovednosti vuci okoli\"

To je a bude jen a jen na kazdem z nas!

Sice mimo tema :( ale

ANO pokud jezdite jen tu a tam souhlasim ale pokud jezdite stale je to jen a jen na volbe.

Caa 14 dni zpatky na dalnici za hranicema do Lipska/Drazdan peknych -2°C kolem 6h rano

ANO odpoledne peknych 14°C.

A ano a to 100% na zimnich jezdim \"pomaleji\" nez co si dovolim na letnich a je sumak zda je snih led ci sucha vozovka.

[upravil dne 20/10/13 09:38 od Lihous]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D tohle téma se tu objevuje pokaždé....udělal bych to už jako stálou sekci ať se nemusí pokaždé zakládat :D

Jj, souhlasím - jen se mi to předchozí nepodařilo najít. Tak jsem po první bílé nadílce založil nové. :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybych měl kříž tak bych to zkusil ale nemám.. jen teleskop tak jsem ho nastavil tyčí a nic.. musel jsem jít i pro 120kg chlapa a ten se na tom houpal jak nikdy v životě takže se stim rvali nakonec v servisu.. A aby toho nebylo málo tak jim upadl tlumič výfuku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přezuto nemám, páč je tu ještě furt léto a zjevně ještě hodně dlouho bude, ale podařilo se mi dokopat k vrácení ovladače nezávislého topení přes mobil zpět do auta, přes léto ho totiž používám na zahrádce k dálkovému ovládání zalévání, tak to vždycky na jaře a na podzim musím přendat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, ale tohle je nejlepší dělat ve dvou.

Nechápu proč???

FrantaCV zřejmě myslel že jeden drží klíč u kola na šroubu a druhý se houpe na páce.

Spíš je na místě řešit proč to nejde povolit, proč to někdo takhle prasácky dorve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatím nemám přezuto,sjíždím zimáky :P předek má 4,4 mm,zadek 3,6 mm (včera jsem blbnul s ručkou tak už možná nemají ani tolik-stejně na ně čeká už jenom sběrný dvůr :D:D:D:aut:aut:aut) až pomine to teplo a všichni přezuji tak to prohodím taky :papa

edit: ve sklepě jsou funglovky Continentaly

[upravil dne 22/10/13 13:15 od Gabriel 307]

[upravil dne 22/10/13 14:08 od Gabriel 307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...