Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Už máte přezuto na zimu


FrantaCV

Recommended Posts

Tady u nás ve sběrným dvoře je limit na číslo popisný s občankou 5 pneu./rok .  Přes limit se platí tuším 30 Kč/ks. Pneuservisy většinou berou zdarma pokud nové koupíš u něj pokud ne tak 30-100 Kč/ks likvidace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Přiznají se ti, kteří se "flákali" a nepřezuji do letních bot.  :roker

Já se hlásím dobrovolně, bo severní čechy a jezdím na ranní nástupy směn, nebo brzo ráno z jejich konců. Ty noční teploty mne nepřesvědčily, abych přezouval. No a Krušné hory hlásí bílo, tak že to tam ještě nechám. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam ty zimáky nechal v podstatě záměrně. Teploty nad 7°C celodenně zaručeny nebyly a v noci jsou o něco nižší. Pravda je, že bez mrazu.

Ale už se mi několik zim zpět stalo, že jsem vyrazil do práce odpoledne, končil pozdě večer nebo nad ránem a zůstal jsem na dlouhou dobu viset v koloně za kamiony. A přitom se vždy v podstatě jednalo o takovou malou přeháňku, která se uplácala a doprava stála. Pak když se to hne tak chvilku jedete a najednou to zastaví opět v kopci a to jsou nervy, zda to nedocouvá zabrzděný až k vám. No a v poslední řadě je to případ byť malé nehody. Už slyším: "Tak letní pneumatiky pane řidiči, fakt jo ... ?!" Přitom to mám do práce vozmo nějakých pouhých 11 km. V zimě jsou to fakt nervy. :D:roker

Upraveno uživatelem Míla72
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele chlapi...dejte svuj nazor......mam zimni alu 15" sava eskimo 195/65 jete 4 zimy ca.70 % vzorku........a....muzu mit za hubicku od svary zimni 17" alu s temer novymi 205/50......tak ted mam dilema co si nechat ??......premyslim totiz ze bych ty 15" tedy strelil a jezdil v zime na 17"......zase ale letni mam 16".....hmm ted babo rad...v zime moc nenajedu.2-3 tis za zimu..hlavne na vode a rychlostce....na snehu minimalne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, celda1970 napsal:

Hele chlapi...dejte svuj nazor......mam zimni alu 15" sava eskimo 195/65 jete 4 zimy ca.70 % vzorku........a....muzu mit za hubicku od svary zimni 17" alu s temer novymi 205/50......tak ted mam dilema co si nechat ??......premyslim totiz ze bych ty 15" tedy strelil a jezdil v zime na 17"......zase ale letni mam 16".....hmm ted babo rad...v zime moc nenajedu.2-3 tis za zimu..hlavne na vode a rychlostce....na snehu minimalne...

Ty Savy Eskimo sem bral úplně stejný a nový. Na letošek to byla druhá zima. Měrkou nedosáhnu na dno vzorku. V zimě nedriftuju :) a spíš se snažím jet bez prokluzu. Předloňská zima na nich byla oki, celkem málo sněhu, cítil jsem se bez problémů a neohrožen. Zato na letošek mne docela vylekaly. Buď to bylo vlastnostmi sněhu, anebo pneumatikami. Ale tomu moc nevěřím. Prostě při jízdě do kopce ztrácely adhezi dost brzy. Ale při brzděni oki. Tak nevím, možná je to subjektivní pocit. Jak je vnímáš ty?

Jinak k otázce, pokud jsi se Savama spokojen, jsou v normě, nech je doma a vem ještě ty za hubana. Vyzkoušíš si je a pak se rozhodneš co si necháš. Já mám na zimu 15" a na léto 16".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zo ti reknu...mam stejnej pocit se Savama do kopce...po druhy zime se to objevilo....jakmile akceleruju do kopce..zacne predek skakat....na letnich hankook nic...puvodne jsem mel za to ze to dela vnitrni  kloub poloosy...bylo tam i ko lozisko....poloosu jsem vymenil , zaroven prezul letni a dobry....jakmile jsem dal savy zpet zacalo to skakat....ale jen v tahu do kopce.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...