Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Voda pod zadnymi sedackami


b-u-k-o

Recommended Posts

Ahoj,

siel som asi 90min v hustom lejaku. Clovek, ktory sedel zamnou na konci cesty mal cely mokry zadok a kusok chrbta. Tak som nadvihol sedacky (vid obrazok) a cele to tam plavalo vo vode. Skontroloval som zaslepky, podbehy ale nic... Tak isto dvere boli riadne zavrete a kompletne suche. Kadial sa ta voda mohla dostat? Co mam utesnit?

mam Peugeot 306SW rv2001

post-42115-14109633775929_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jak u kombíků, ale u hatchbacků byl často problém v chybějícím levém zadním podběhu, kdy v místě falešného víčka nádrže (z vnitřní strany v místě uchycení pásu) docházelo ke kompletnímu proreznutí karoserie na skrz a pak tamtudy mohlo do interiéru docela hdoně zatékat. Takže se zkus podívat, zda tam podběh máš a případně, zda není moc děravý...nic jiného mě nenapadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to v podstatě jedno - sedan, combi, hatchback - podlaha i prostor pod sedačkami je přelepena textilií. Proreznutí pod ní sice není vidět, ale voda tudy spolehlivě pronikne. Strhni ten \"Filc\" a uvidíš.

[upravil dne 19/10/13 14:16 od FrantaCV]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze, dnes som to rozobral vsetko a nasiel som toto:

kamarat expert mi to vysvetlil. ze mosadz sa spajala so zinkom a doslo k bimetalickej korozii kovov. a ze u Peugotov je to velmi caste, ze zadny pas za vodicom hrdzavie. Pravy pas mam v poriadku, ani znamka korozie. a cez tie diery mi vhanalo vodu...

takze utekam si to dat spravit

post-42115-14109633778082_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Já to přesně na toto vyvaření dával do servisu,stále to tam mám,navařují celé nové nadkolí a cena i s barvou (zhruba) 5000-8000 kč,a to už jsem měl i asi cca 7 puchýřku z venku na blatníku. Kdyžtak pak mohu dát vědět jak to dopadlo ;)

PS- nejhorší je sehnat to nadkolí z jiného auta, kdyby to prý jen plátovali po kusech,tak cena bude o dost větší.

Upraveno uživatelem Peu306
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pár mesiacov po kúpe sa sťažovali na mokrý zadok na zadných sedačkách.

Po odkrytovaní ma čakalo "prekvapenie" :bojim, podblatnik tam nebol žiadny a tu dieru muselo niečo preraziť podľa mňa,  podblatník už kúpený, ešte zháňam ten tapacír a sprej vo farbe auta a ďalšia vec spravená.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zapoměl jsem sem dát tu fotku, jak to vypadalo po zásahu ze servisu,tak ji přikládám až teď, sice pozdě,ale přece :) :D Kluci ze servisu byli velice šikovní, nejde poznat,že se na tom něco opravovalo, vše krásně pasuje,barvu nastříkaly taky parádně :) 

15328389_1363849350301010_12146062_n.jpg

Upraveno uživatelem Peu306
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...