Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Červená Partnerka alias Krabica


Šalda

Recommended Posts

Milane, byla to špatná tyčka řízení, byla v ní docela velká vůle, nyní už je to v pohodě. jen ještě budu muset na geo kol, ať se mě nesjíždějí gumy na bocích.

Jinak protože sem moc lidí nechodí, budu se asi ptát v sekci servis a sem si vždycky dám odkaz na vlákno kde jsem něco řešil, ať to mám pěkně pohromadě :D

 

http://www.peugeot-club.com/topic/104757-spatny-axialni-tahlo-peugeot-partneršpatný-axiální-táhlo-peugeot-partner/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že mi za 390,- Kč dělají vedle práce na autech kompletku (ručně kastle včetně interieru, oken, vyluxování, naleštění plastů a provonění interieru) mi laser za 320,- přijde i na Brno poněkud drahej.

Určitě to je drahý, já jen chtěl zkusit to nej, co tam mají, na myčku nejezdím, auto si umývám doma, ale je fakt že po zimě to chce pořádně umýt tu sůl a všechen bordel, a to ta myčka zvládla dokonale.

jinak já na čistění interiéru nikam jet nemůžu, nebo bych tam nechal celou výplatu, auto je pořád zam.daný jak tam pořád vozím dřevo, cihly, beton a podobně, a vždycky  tak jednou měsíčně to pořádně umyju a vysaju sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak dneska když jsem byl pod autem tak sem si všiml že mě pomalu odchází přední destičky, a rovnou bych koupil i kotouče, protože ani nevím co tam je za desky i kotouče, mám tam původní se kterýma sem to koupil, a najeto už cca 60tkm.

Mám možnost buď Ate a nebo Bremba, jak desky tak i kotouče, ale nevím co bude lepší, nebudou ty Bremba moc tvrdý a potom by mohli pořád pískat?

Jinak je zajímavý že ty Bremba stojí míň než ty Ate.

Výměnu plánuju někdy na konec léta, ale ať aspoň zatím vím co koupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Tak dneska proběhla výměna předních brzd, kotouče + desky, obojí od Ate, tak snad to bude dobře brzdit.

Kotouče asi nebyli měněny hodně dlouho, sem ty třmeny nemohl ani za boha povolit, řval sem u toho jak tur, ale než mě stačila prasknout žíla na čele tak to povolilo.

Ještě brzo udělám olej a přední ložiska, a zatím by to mělo být vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Dlouho sem tady nic nepsal, auto jezdí pořád v pohodě, na to že má přes 320tkm, ale zeptám se, zřejmě mám prasklej radiátor topení, trochu chladící kapaliny ubylo, a auto se hrozně mlží, navíc je cítit takovej smrad v autě, jako když se chladící kapalina pálí, je těžký ten radiátor vyměnit? Bude asi někde za motorem, ani nevím jak bych se k němu dostal. Měnil to už někdo? Nebo nevím čím jiným by to mohlo být, když se to mlží jako prase, ani proti potící pytlíky nepomáhají, a že mám profi climagel který používáme v práci při balení strojů které jsou přes moře. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za tip. Zkusím to. 

Jinak nad pedálem plynu, ale z motoru, že? Asi to nebude uvnitř auta. Auto totiž ani nemá klimu, tudíž nemá kabinovy filtr, což je první postup když se mlží auto. Ten radiátor teda bude vzadu za řídící mechanikou, kua tam je přístup jak prase. Jinak pod kobercem není voda, respektive uvnitř celého auta není vůbec voda, jen je znát právě ten nasladlý smrad když se nastartuje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem se díval, koberec je suchý. Jinak přímo pod volantem je vidět jen táhla plynu a tyč řízení, ale více vpravo, za středovým panelem je nějaká plastová černá nádoba. A vypadá to že z ní vede nějaká gumová hadice do motoru. To by mohlo být ono, já sem se to pokoušel najít na Service boxu, ale nemohl jsem to tam najít, podle obrázků. Ale tím pádem se to bude měnit zevnitř auta, oddělat středový panel, a pak se uvidí co tam kde všude bude. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na benzince ji nekupuj tam to bude drahý jak čert. Pokud auto nutně potřebuješ tak tam cvakni trochu vody mrazy téměř nejsou a až pokud budeš měnit nebo necháš vyměnit ten radiátor tak to budeš stejně vypouštět tak pak dáš čerstvě namíchanou na potřebnou hodnotu.  V kelly to je značený ta modrozelená jako K11 takže jinde bude značená G11 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem koupil nějakou, kde mají napsaný že lze použít do jakékoli chladící kapaliny, tak uvidíme co to bude. Každopádně díky za tip, to G11, aspoň vím pro příště. Každopádně jsem dolil cca 0,7 litru, takže hodně ubylo. Asi to bude ten radiátor. 

IMG_20191226_181719.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Koupil jsem od Liqui Moly utěsňovač chladiče, a pomohlo to, nebo zatím alespoň tak z 90%, takže to vypadá že to bude v pohodě. Okna se přestali mlžit, možná jen slabý film na skle, ale už i přestal zápach od chladící kapaliny. Tak snad to bude už dobrý. Radiátor bych vyměnil, to není problém, ale palubovka musí celá pryč, a do toho se mě teda vůbec nechce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...