Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kobrovo plynový mazel...


Kobra 72

Recommended Posts

Dvoulitr jede, jak utržený vagón... :) Poměrně slušně, na to, že má odjeto 276500 km. Výbava je střední, přední okna v elektrice, centrál, dálka, která nefunguje :) , klima, která tam není, protože bývalý majitel odstranil chladič klimy kvůli plynu... Lišty a popisky už tam taky byly a já se přiznám, že to moc neřeším. Až bude chvíle, posundavám to a bude... Ty hrůzy na denní svícení půjdou taky pryč, ale jak říkám, teď to neřeším, to jsou jen \"malý věci\" :D A vypadá pěkně spíš z dálky... :D :D :D

Jo a koroze opravdu minimální, až mě to překvapilo... Lehké šmouhy v napojení prahů na spodek kastle u dveří řidiče a spolujezdce, ale jinak nic. Ani puchýřek...

[upravil dne 11/10/13 08:56 od Kobra 72]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ahoj, ahoj... :papa

Jen drobnost : už zase jezdíme, povedlo se sehnat jinej altík, zase z vrakáče, ale teď mám dva a ten starej zkusím repasovat, ať je náhradní... Ale stejně budu muset nechat někde zkontrolovat celou elektriku, trochu si to dělá, co chce... :)

k tomuto vláknu : Doufám, že nás, co vlastníme P605 je víc a že se tu objeví víc obrázků a třeba i nějaké rady, týkající se tohoto úžasného modelu... :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak máme zase malé vylepšení... :) Mazlík dostal o víkendu nové čepy řízení, nové kotouče a destičky. V další etapě je potřeba vyměnit silentblok pod motorem a manžetu pravé poloosy. A pak ještě spooooustu drobností. Ale největší vylepšení zvládnu sám... Pořídil jsem si totiž hrozně pěknou samolepku :D Aby seděla k mému nicku... Tak ještě objednám klubácké samolepy a bude to... :D

Jinak teda koukám, že majitelů 605 asi moc není, nebo se nechlubí, co? :roll

[upravil dne 22/10/13 10:29 od Kobra 72]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Další zlepšení jízdních vlastností : po zjištění, že mi to nějak vzadu chroupe, jsem to zkouknul... A ejhle, bylo potřeba promptně vyměnit zadní destičky. Ani jsme netušil, že to má kotouče i vzadu :D No, na jaře bude potřeba střední a zadní díl výfuku, zadní kotouče a novou sadu desek. Protože teď jsem akutně řešil desky, na kotouče není... A taky rozvody a filtry by to chtělo. A novej radiátor topení... A postupně vlastně celý nový vůz... :D

[upravil dne 7/11/13 15:29 od Kobra 72]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Včera jsem mazlíka trochu pobláznil... Rozhodl jsem se, že natankuju benzín do plna, abych nemusel tankovat po troškách, jezdím na plyn, takže mám teď benzín tak na tři měsíce a možná ještě dál... :) Ale spíš to vypadalo, že jedinej blázen jsem já... Když už tam bylo 50 l, začal jsem hledat, kde mi to teče na zem... Skončil jsem na 73 l. Zaplať Pán Bůh za ten plyn, ty vole, tohle bych nedal, tankovat každej tejden plnou... :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Málo, ale já tam vždycky šplíchnu tak za tři kila a pak se mi stane, že mi dojde plyn o trochu dřív, než jsem počítal a jedu na benzín tak 60 kiláků... Jinak spotřebu benzínu jsem neměřil, ale tipuju tak 9 - 10 na 100... Přece jen, motor má 285 tkm a není to žádnej mladík... Tak zas mám ale na chvíli po starostech, natankuju znova až někdy na jaře :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...