Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Test 405 1,8 TD MF Dnes


Guest Urbanek Tomas

Recommended Posts

Není to tím, že by se auto nepovedlo. Je to spíš o tom, co všechno se v bazarech dá koupit... Já osobně jsem velice rád, že se MF dnes "podařil" takový kup - všechny předchozí, taky náhodné, koupě, totiž byly neuvěřitelně povedené - kdo vzpomínáte na jejich 5-leté mondeo, nebo 10-ti(?)-letou vectru...

Ta 405-ka byl prostě jen namaskovanej dobitej slepenec, co měl dávno skončit na díly a na papíry. Opravovat něco takovýho nemá smysl, to je ostatně vidět z částky, co do toho narvali (a narvou). Mezi náma, docela by mě zajímalo, za kolik to áčka od někoho vykoupily...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Urbanek Tomas

No podle me AAA nekoupili tuhle 405, poslepovali ji z nekolika kusu, jiz znacne nabouranej a odrusenejch aut, ten kdo chce auto kupovat v AAA, tak musi pocitat s tim, ze si muze domu pritahnout takovyhle vrak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomáš: pochybuju, že by áčka slepovaly auta z několika kusů. Myslíš, že by se jim to vyplatilo? A že na to maj kapacity servisu? Podle mě je to blbost, servis maj akorát na rychlý opravy a zamaskování těch největších průserů.

Áčka jsou především obchodníci, pro ně je nejlepší, když na vykoupený auto nemusej před prodejem ani šáhnout. Každej servisní zásah pro ně znamená akorát náklady navíc.

Pokud někdo v áčkách nebo i jinde podobnou ruinu koupí a pak si na to stěžuje, je to jen jeho chyba. Příběhy lidí, co píšou do novin, jsou si podobný jak vejce vejci - nechali se zmasírovat reklamou, vůbec nečetli smlouvy, který podepsali... nechápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Urbanek Tomas

To slepovani aut jsem myslel spis tak, ze kdyz tam dovezu svoje auto, ktery bude mit treba kompletne nove udelany brzdy, tak jsem si jistej ze je vymeni za ojety, zabere to max. hodinu casu a novy trmeny stoji peknej balik penez. Aten zakaznik je spokojenej, protoze to auto chvili jakztakz brzdi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, stejně nevim. O áčkách už jsem slyšel tolik "zaručených" informací, že by to skoro vydalo na knihu. Akorát drtivá většina toho byly jen pohádky a technicky nesmyslný k tomu...

Faktem ovšem je, že jsou to prostě velmi dobří obchodníci, a že prostě prodávají to, co jim tam lidi do výkupu přivezou. Dobrých aut je tam pochopitelně málo, jsou to prakticky jen auta po firmách, který se jich takto nejsnadnějším způsobem zbaví, a nebo auta od lidí, kteří se ocitli v krizi a potřebují okamžitě hotovost na ruku, by? žalostně málo. Většinu vykoupenejch aut holt tvořej dobitý slepence, který by původní majitel někde jinde těžko udal, a je rád, že za ně dostane vůbec něco...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám teda dojem, že tam auta točej takovýn stylem, že se jim absolutně nevyplatí z toho něco sundávat a vyměňovat. Horší je, že tam jsou mračna aut, který jsou dovezený jako bouračky, pak narychlo zbastlený pro prodej, vykoupený za hotový a šup, prodávaný jako "voňavky" ve stylu "jezdí super". Sám jsem se jel podívat na jednu 306, a měla levé zadní dveře tak o 5mm výše než mají být, protože už dole nebylo místo, po tý ráně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

No ja nevim co by tam s tim delali. Tam je mechanik kterej umi vymenit olej a nalejt vodu do chladice.... Takze si mylim ze tam jsou proste srace od lidi, a ty srace se tvarej jako vyvoneny auta - to oni je tam zas na prvni pohled umi vysperkovat a nalestit - a jinak je to smejd. Ale v tech AAA se to mozna zda ze jsou tam sami srace ale je to jako jinde jenom tam maj strasne moc aut a prece z vetsiho mnozstvi aut je samozdrejme vic sracu ale i vic dobrejch aut ale o tech se nemluvi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, názorně předvedli, jak nekupovat a neudržovat auto... Nejvíc mě pobavilo, jak to prodali do Esy, a odtud to za 75tis koupí nebo koupil někdo další. Za těch 42tis, co to prodali, bych to možná koupil taky, ale za 75, to je dobrej černej Petr...

A ještě doporučuju přečíst si tu diskuzi dole pod článkem, to jsou neuvěřitelný výblitky, co tam ti lidi píšou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Urbanek Tomas

No ja uz od jisty doby ctu auto.idnes jenom pro pobaveni, maji vylozene averzi vuci peugeotum, jen me tak napada, nepatri idnes nahodou nemcum? jestli jo tak pak chapu, proc blijou na fr. auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomáš: no, to máš dost zvláštní smysl pro humor, já to tedy moc často nečtu, co na auto.idnes píšou, ale co čtu, bývá spíš k pláči, než k smíchu. I když je fakt, že můžu hodnotit jen ty "recenze" ojetin, nová auta mě moc nezajímají...

Co ale naprosto nechápu, jsou ty reakce v diskuzích pod jednotlivými články, na celém idnes. To je fakt k neuvěření, co se tam najde, kdyby někdo posuzoval čechy podle těch příspěvků, zákonitě by došel k názoru, že jsme národ totálních debilů. O to raději chodím sem, do solidní diskuse s celkem pohodovými lidmi, a super správcem :D:D:D

(šplh, šplh, šplh :P )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Urbanek Tomas

Mam hodne zvlastni smysl pro humor, to si pis :D

Me taky hlavne zajimaji ty reakce, kdyz si ctu treba i reakce pod politikou tak to je samy: ja mam tenhle nazor a kdyz ty mas jinej tak ses: socka, komous, debil atd. A to me vazne hodne bavi, jak se ti lidi do toho zazerou :P.

Diskuze tady je nastesti super pohodova, sice nekdy dojde k nedorozumneni, ale nestrili se z toho. Ne jako na auto.cz kde hned po sobe lidi zacnou hazet h.vn.ma, proto jsem tam prestal chodit, jenom obcas si tam neco prectu, ale tam je mi z toho vetsinou doopravdy spatne, pred 4 rokama to byla super diskuze, dneska to hoodne upadlo.

Moc nesplhej, spis by meli ostatni splhat na tebe, abys byl vzdycky s nejakou tou radou po ruce. :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, na auto.cz jsem už asi dva roky, a teď už taky spíš ze setrvačnosti. Taky tam občas jdu házet h.... :D

On už tam taky není skoro nikdo, kdo autům fakt rozumí. A s pár lidmi, co tam byli fajn, jsem na mailu.

Tady je to super, že na to někdo dává pozor a administruje to, auto.cz dojelo na to, že se tam kdokoliv může přihlásit, zahltit všechny rubriky stupiditama, a nikdo nehne prstem. Ale asi je to tak správně, naskakuje jim počet zobrazených stránek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Pánové já bych si auto v AAA nekoupil ani omylem. Koupili jsme tam 3 auta jako služební. Nissana Patrola, Š. Forman r.v 93

Mitsubshi L 200. Patrol měl jinou střechu někdo jí uříznul a navařil tam jinou, Fávo mělo zkroucenou a vyžranou hlavu někdo to narafičil a dal tam pouze nové těsnění, Micůbko mělo načasovaný naftový turbo. No prostě děs a to byl r.v. 93 a vejš. Prostě hnus!:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...