Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

P407 2.0 HDI 135k po 220 tis. km - nejčastější závady a jak nenaletět při koupi.


koblih69

Recommended Posts

Hodně mi pomohl návod od koblížka, uvedené věci na které si dát pozor odpovídají pravdě ohledně najetých KM.

Viděl jsem asi cca 20 aut a popravdě na všech je nějaké opotřebení,ale rozhodně dle fotek, které jsem viděl v topicu od koblížka, tak hodně napověděli , KM a tím se vyhnout evidentně stočeným Km.

Tak chci poděkovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 měsíce později...
  • O 1 rok později...
  • O 4 týdny později...

Tak já jsem koupil výborně, 407 HDi RHR 100kW. Hned jak jsem dojel domů, tak jsem měnil spojku a setrvák, přitom silentbloky na přední nápravě a tyčky stabilizátoru vzadu a bouchá to stejně ze všech stran, vyměnil čidlo ABS, vyčistil FAP, pochopitelně filtry a oleje, opravil nefunkční otevírání kufru no a teď už mi zbývají jen takové banality jako rozvody, vyměnit zčernalej displej, dořešit to bouchání od podvozku, vyměnit turbo které houká, nejspíš asi čerpadlo a vstřiky, klíček, schnilou kapotu a dojet na technickou. Kdybych s polovinou věcí tak trochu nepočítal, nekoupil to relativně za dobře a neuměl si to sám opravit, tak se půjdu nejspíš někam vyvěsit...

 

Jo a málem bych zapomněl klasicky na servo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem koupil výborně, 407 HDi RHR 100kW. Hned jak jsem dojel domů, tak jsem měnil spojku a setrvák, přitom silentbloky na přední nápravě a tyčky stabilizátoru vzadu a bouchá to stejně ze všech stran, vyměnil čidlo ABS, vyčistil FAP, pochopitelně filtry a oleje, opravil nefunkční otevírání kufru no a teď už mi zbývají jen takové banality jako rozvody, vyměnit zčernalej displej, dořešit to bouchání od podvozku, vyměnit turbo které houká, nejspíš asi čerpadlo a vstřiky, klíček, schnilou kapotu a dojet na technickou. Kdybych s polovinou věcí tak trochu nepočítal, nekoupil to relativně za dobře a neuměl si to sám opravit, tak se půjdu nejspíš někam vyvěsit...

 

Jo a málem bych zapomněl klasicky na servo.

 

Dobrej seznam :D Co je za rok a vybavu a cemu rikas "koupit relativne za dobre" ? Ja koupe 10/2014, tehdejsi najezd 176.000, vybava Premium, po prvnim majiteli, cena 115.000 vcetne druhe sady kol na zimu na plechacich. Dnes 199.000 najeto a investice doted nepocitaje samozrejme benzin, POV a HAV cca 27.000. Jak to tu ctu mam (zatim) vcelku stesti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Schválně jsem se koukal a nejlevnější 407 se dá dnes pořídit cca od 50 tisíc (aspoň aktuálně na www.sauto.cz) .. Když koupíš vrak za 26, nedá se, než očekávat, že to bude plný problémů, sorry. Vláken tu o tom bylo a je dost ...  :roll

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...