Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

PROSÍM ČLENY, kteří vlastní výrobek z eshopu


ChouLu

Recommended Posts

Prosím všechny členy, kteří vlastní cokoliv z eshopu, ať je to samolepka, hrnek, triko atd, jestli by mi neudělali fotografie a neposlali je na mail ChouLu@peugeot-club.com predmět ESHOP

Plní se nový eshop a hledáme fotografie, které by jsme k výrobkům umístili. Budu vděčný za každé foto!

Děkuji :papa

UPŘESŇUJI, ŽE VÝCHOZÍ FOTOGRAFIE U VÝROBKU BUDE PROFESIONÁLNÍ, Ale vaše fotografie bych chtěl umístit jako reálné využítí dané věci jako galerii u výrobku :papa

[upravil dne 1/10/13 14:33 od ChouLu]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci eshop trošku oživit a aktuální fotografie nálepek nejsou fotografie nálepek ale pouze jejich vzor... :)

Jelikož v novém eshopu jde k jedné věci přiřadit více fotografií, tak bych tam měl rád, třeba nálepku na autě :) Pro lidi je to lákavější než nějaká čmaranice v PC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že každe foto bude jiné a bude to vypadat strasne :) uz to co jsem mel ve starem eshopu byla hruza atohle si myslim je krok zpět a zrovna fotky samolepek by sli pouzit stare fota a když uz by ne tak pro prezentaci a nasledny prodej se to preci muze dat do odpisu ,no ni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si myslím že by to mělo být focený vše v jednom stylu, jedna nálepka na červeným autě a další na modrým a podobně to nebude moc fajn, hrnek taky focen na jednom stole a potom zase na jiným, s osuškama to stejný, mělo by to být vše jednotný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koblih: Děkuji za nabídku, ale profi fotograf je domluvenej ke konci října.. a zase to rušit už nechci, když jsem to domluvil :)

Dofám, že nebude počítat standardní taxu 800,- za ořezanou fotku :D:D:D

Radku to je přesně to, co když vidím tak bych si to nekoupil :bojim ale na překlenutí toho měsíce to asi stačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nic, ale kdyb ybl zajem o puvodní foto větší než se zobrazí ted tak je mam vykopirovaný z FTP, včetně koní:D:D

Koblih, je mi jasný že ty aby jsi to koupil to musiš mit navlečený na modelce a cena musí být uvedena nejlepe i s tou modelkou :D:D:D

[upravil dne 30/9/13 22:48 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...