Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zimní klouzání 2014 - Máme místo, termín, pomůže někdo s programem?


Schreek

Recommended Posts

A co Liberec? Zdejší autokemp (chaty mají topení) má celoroční provoz a patří zdejšímu Autoklubu. Mám tam nějaké kontakty (něco pro ně občas dělám) takže by se dalo asi domluvit na nějaké rozumné ceně a službách.

http://www.autokempliberec.cz/

A sníh tu bývá celou zimu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych byla klidně zas pro Krkonošsko :) V Mladých Bukách se mi líbilo :cool:

Když to bude někde v okolí Trutnova nebo tak podobně můžu pomoct sem tam přes víkendy se zařizováním, okouknutím ploch, míst apod :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu mluvit za mnoho členů: Opět sraz někde nahoře? Nevyhovovalo by to Nové město více i spodní části republiky? :myslim

Samozřejmě vím, že je to především o lidech kteří to přichystají, a na rovinu říkám, že to je pro mě termín, kdy nevím co bude a do ničeho se hrnout opravdu nechci.. nemám jistotu zda by to dopadlo dobře :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Představa o střídání lokalit po celé ČR je krásná, jenže, když na tyto srazy se nikdo nenahlásil: klouzání 2012, léto 2013, klouzání 2014, jaro 2014; pak se blbě vybírá.

S odjezdem Davídka to nějak nechápu ... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem měl alfu tak jsme alfasraz uskutečnili v zimě na pustevnách a čecháčci si ho moc chválili - bezva trip. Je to blízko i pro Slováky takže to určitě ocení.

Takže:

Kde : pustevny - ( https://www.google.cz/search?q=pustevny&espv=210&es_sm=93&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=DsJeUr-jD8HStAbsyIDQBQ&ved=0CFoQsAQ&biw=1920&bih=965&dpr=1 ; https://maps.google.cz/maps?q=pustevny&ie=UTF-8&ei=DsJeUr-jD8HStAbsyIDQBQ&ved=0CAoQ_AUoAg )

Je tam velké parkoviště placené ( Po předchozích zkušenostech lze se domluvit na slevě pro ty co by dojeli v Peugeotech )

Je tam i restaurace velká , je možnost se podívat na sochu Radegasta a co je hlavní ,cesta bývá v zimě dosti zajímavá .

ubytování je horší jeikož je to historické a turistické město tak v Rožnov pod Radhoštěm vím o ubytování za příznivou cenu na Hotelu Bečva ( 500 jedno lůžko , 700 dvou lůžko ) ale tam by šla taky sjednat určitě lepší cena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to chápu, jen říkám jak to vidí vicero členů... ;) Davídek, by měl asi někam odjet, ale nevím to 100%.. zkus se zeptat ;)

S mým odjezdem je to nyní pasé. Takže z tohohle pohledu ok.

No kdyby opravdu byl zájem udělat to tady, můžu být nápomocen na 100%. I volný čas obětuji, ale chtělo by to minimálně 1-2 členy co by se do toho pustili se mnou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

davidek: můžeš poptat nějaké ubytování? Pak mi to pošli do SZ či e-mailu, chci vědět celkovou kapacitu, cenu za lůžko na noc, cenu snídaně. Nějaké klady a zápory tvého ubytování a lokality. Termín je polovina února.

Jak bylo uvedeno v prvním příspěvku, organizaci zimního klouzání bude zastřešovat Schreek s MilanemF1, tudíž v tom nebudeš sám. Ale potřebujeme někoho, kdo to v lokalitě zná a může něco na místě zařídit, abychom tam nemuseli lítat my.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je sice hezký, ale potřebujeme vědět, zda by měl polovinu února volnou. Chceme vědět celkovou kapacitu a kolik by majitel chtěl za noc, když bychom obsadili třeba 40 lůžek (předpoklad), nebo celé ubytovací zařízení.

Prostě udělej nezávaznou poptávku. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...