Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

olgojcova 406 - LPG


olgojc

Recommended Posts

Ahoj všichni.

Tak se opět po roční přestávce hlásím do klubu. Když se podařilo mé drahé ženě zrušit čtyřistašestku o strom, koupili jsme menší auto - R. Scenic. Bohužel jsem si sním nějak neporozuměl. Pohodlí žádný, jízdní vlastnosti nic moc, jen ta praktičnost byla dobrá. Při každé cestě jsem obdivoval 406, které jsme potkali. Nakonec to žena nevydržela a já dostal povolení k nákupu nového auta. Dnes jsem si přivezl skoro to samé, jako jsem měl předtím. Jen v lepší výbavě. Původem ze Španělska, 6 let provozovaná v ČR, najeto 142000. Rozvody před 10000 km, olej a STK minulý týden. Je to 1.8 85 kW. Jakmile prodám Scenika půjde hned \"do plynu\".

post-37953-14109633372937_thumb.jpg post-37953-14109633373464_thumb.jpg

[upravil dne 31/10/13 10:04 od olgojc]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau,krasavice...ty ty auta pěkně menší...

Interiér mám ten samém v breaku....

Akorát tenhle interiér byl se stribrnejma listama a ty tam mas tmavý brunito zvláštní....

Co je to za rok?

Hlavně to nepujcuj manželce...:P

Pak se ti mužů kouknout na tu výbavu jestli sedí podle serviceboxu....:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 4 týdny později...
  • O 3 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...

Tak mně došla trpělivost s vychozenýma páčka a pořídil nový.

Příjemná změna, jdou pěkně ztuha. Přitom se vyměnily tyčky stabilizátoru a zavařily ty prasklý svody. Teď ještě přezout na nový letní gumy (koupil jsem Kumho, tak jsem na ně zvědavej) a jsem připraven na sezónu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zdar, tak sem po roce hodím nějaký informace o autě. Během roku jsem na autě vyměnil tyčky na zadní nápravě, zadní tlumiče, zadní ložiska, všechny kotouče a destičky, rozvodový řemen a gufera, protože to začalo žrát olej v množství větším než velkým :D .

Nějak se nemůžu zbavit pocitu, že to auto někdo stočil už ve Šanělsku, než to přitáhli sem. Doufám, že teď bude od investic do oprav nějakou chvíli pokoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Ahoj, v druhý polovině dubna budu prodávat svoje auto, tak by mě zajímalo, jestli by o něj neměl někdo zájem.

Peugeot 406, 1.8 16 V r.v. 2002 sedan

stav tachometru: 205000 km, v mém vlastnictví od 09/2013, v 10/2013 předěláno na LPG - Landi Renzo, okna v elektrice, aut. klima, autorádio Kenwood s USB s funkčním ovládáním pod volantem, 03/2014 nové páčky, v posledním roce všechny originál tlumiče Peugeot, letní i zimní pneu Barum, na léto hliník 15", zimní plechy 15", kotouče a desky (nevím přesně kdy, zatím jsem nehledal faktury),

Technická bude třeba udělat v létě, auto bylo lehce bourané na zadek, paní nedobrzdila na křižovatce. Trochu mě zlobí ovládání ventilátoru, chvílema přestává reagovat a pomůže znova nastartovat. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...