Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lexus IS200


mi16

Recommended Posts

ked ti mam pravdu povedat zo spotrebnych veci som zatial vsetko kupil u nas, cez roznych dodavatelov...

problem je akurat s dielmi karoserie, ked sa ti nahodou neico pritrafi...popripade s dielmi interieru...

je si treba uvedomit, ze auto je takmer totozne s modelom dominantne urcenym pre USA (is300), popripade pre japonsko (toyota altezza), takze pri najhorsom to isti ebay...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a takto som sa dostal k peugeotom....

rodinna 405, rv1990, vybava GRi - bez serva, bez el. okien, otackomer.. predny náraznik a zadny spojler od firmy Clemens... disky Dezent F

mali sme ju od 1994 cca 12 rokov,

neskor som mal chvilu mi16, ale bolo v zubozenom stave, tak padla volba ze pojde na suciastky.. dost casto este poskulujem po nejakej peknej mi16, ale boguzial sa u nas uz zohnat nedaju

[upravil dne 13/4/14 12:33 od mi16]

post-2712-14109636870549_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

pred tyzdnom som na auticku menil spodne silenbloky prednej napravy, predne stabilizacne tycky, predne a zadne brzdy vratane oblozenia, este mi ostavaju vymenit silenbloky na zadnej naprave a bude po technickej stranke tip top...

pred letom by som chcel opravit lavy prah, pred koncom sa ukazuje trosku hrdza, osupany lak na lavom prednom leme (nakolko auto je dost nizke a povodny majitel tam mal R19) a konecnec strieknut podnaraznik a dat ho na auto... k autu som tak tiez dostal od nemca pribalene angel eyesi, tak rozmyslam nad tym, ze ich nasadim.

dlhodoba priemerna spotreba (50 mesto:50 mimo) cini podla dotankovania 8,9-9,1l benzinu.

Lpg system takmer vobec nevyuzivam, ale bol som nuteny ist po starkeho do nemocnice (100km tam a 100 spat) a spotreba vysla 10l presne na chlp, kym mi preplo na benzin (4ja v aute, plna nadrz benzinu a zapnuta klima)

[upravil dne 1/5/14 15:28 od mi16]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

priebeh nehody: okolo pol druhej som auto dopastoval, a vracal som sa domov este pre zabudnutu chemiu na interier... prechadzal som po jednosmernej ceste okolo 45-50km/h kde tu zrazu periferne v krizovatke som zbadal cervene auto, ktore sa rutilo ku mne... este som stihol podvedome strhnut volant do prava, uz som si myslel, ze som aj presiel, ked v tom momente \"supa\", skrutilo mi zadnu cast... Vysupil som z auta, starsi pan sa na mna snazil zvalit vinu, lebo podla neho som letel ako blazon. Nasledovalo privolanie dopravnej policie, kde panovi policajt strucne vysvetlil, ze keby \"chlapec isiel naozaj 100km/h, tak sa ocitne na streche, stoji 100 metrov dalej, alebo je zaparkovany v dvore oproti)... sanckiu mu udelili iba ako nerespektovanie STOPky...

natahovalo neskutocne dlhe potahovanie z poistovnou....uplne sa to doriesilo az koncom aprila tohto roku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

vcera mi nejaky sikovny sofer skrtol naraznik v podzemnom parkovisku euroveiv BA.... bol som, hodinu prec, pridem k autu, a rozok skrabnuty bielou farbou + nejaka ta ryha do ziveho.. potesi...:/ + cestou domov, 40 km od domu v okrese VT mi skocil do okna kamienok od kamiona predomnou... chvalabohu ostalo sklo cele,

coskoro dorazi olej do diferaku, podlozky pod napustaciu a vypustaciu srubu, olej a filter do motora, a v priebehu buduceho mesiaca aj silenbloky do prednych a zadnych ramien.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...