Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přisvěcování do zatáček


Pacho69

Recommended Posts

V manuálu píší, že přisvětlení do zatáček (rozsvítí se přední mlhovka při vychýlení volantu o x stupňů) je výhradně k dispozici u vozidel vybavených xenony. Já nemám xenony a do zatáček mi to přisvěcuje (potkávací světla). Mám pocit, že se mi to stalo v okamžiku, kdy mi v servisu nastavili možnost vypnutí automatické parkovací brzdy do palubního počítače. Jak to máte vy (ptám se těch, kdo nemají xenony ;) )?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak je to u 5008, ale např. u 508 je v dia volba nastavení přisvícení do zatáčky. Možná je to, jak už ve více případech, jenom obchodní politika - nemáš xenony, nebudeš mít přisvícení. Ale možnost ho mít je pouze v nakonfigurování na dia. To byl např. případ tempomatů u 407, 307 apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě se ptám. Ale možnost vypnout automatické zatahování ručky mi v servisu dali do PP. Chtěl bych tam mít možnost zapnout nebo vypnout přiklápění zrcátek, ale nevím jestli to jde, v manuálu píší, že jen v servisu.

elton: natočím ti to, budu potřebovat spolupracovníka, tak nevím jestli se dnes někomu bude chtít ;). Ale snad jo.

[upravil dne 11.9.2013 07:54 od Pacho69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pomohl bych, ale mám to trošku z ruky:aut:aut:aut

No hodilo by se, včera se nezadařilo. Venku lilo a synátor měl navíc narozeniny, takže se nikomu nechtělo ani vylézt natož točit. Tak doufám dnes. Přisvěcuje to při malé rychlosti (rozjezd na křižovatce, odbočování, parkování, zajíždění) nebo když stojím, jakmile se volant vychýlí tak o 5stupňů mimo středovou polohu, tak se rozsvítí mlhovka. Slibuji, že to natočím ;):roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám xenony (ty se, pokud vím do zatáček natáčí ať jedeš jak rychle chceš). Mám halogeny a při pomalé jízdě mi při zatáčení v malé rychlosti přisvěcují mlhovky (při rozsvícených potkávačkách).

Jako tady

, jen ten xenon tam není takže se nenatočí ;), rozsvítí se mlhovka.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, můžete mi někdo, kdo máte xenony popsat, jak to má vypadat když se natáčejí?

Mě totiž přijde, že za jízdy se mi vůbec nehýbají. A mlhovky se taky nerozsvěcují.

Udělal jsem test, kdy stojící na místě, jsem točil volantem a světla se ani nehnou. Má to fungovat jenom za jízdy, nebo jak spolehlivě ověřím že natáčejí? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...