Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Denne svietenie


PeugeotHDi

Recommended Posts

Zaujímavé.

Minulý rok sa presne o toto zaujímal aj člen janou, tiež má LED+XENONY, ale jemu by sa viac páčilo, keby denné svetlá svietili pri hmlovkách. Písal, že sa hrali s technikom asi hodinu a nešlo to nastaviť, ale doteraz nikto nenapísal okrem Teba, že tam sú vôbec žiarovky, tak to je asi novinka. Možno cez DIA by sa dalo nájsť nejaké využite napr. pri hmlovkách by bolo denné svietenie a LED by svietili len ako obrysovky.

Pred rokom sme to riešili tu:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Zdravím, mám taky dotaz ohledně denního svícení. Jde někde nastavit, když dám páčku do polohy denního svícení, aby mi svítili jak přední led, tak i zadní led? A pak když svítím normálně (xenony), aby se mi neztmavila navigace do nočního režimu? Ve dne, když pršelo, setmělo se, tak jsem raději zapnul xenony a navi se mi přepla do nočního režimu a nic na ni nebylo vidět :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked som sa pytal v servise na to zapnutie zadnych led sucasne s dennym svietenim povedali ze to nejde.

Pri silnom dazdi a stieracoch v rezime AUTO sa po chvilke zapnu stretavacie svetla a palubovka + navi ostanu v dennom rezime, ale niekedy sa stava, ked dazd zoslabne, ze sa zasa zapne denne svietenie, tak radsej si tiez prepnem svetla manualne.

Pri hmle to iste ako Milhaus. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 1 rok později...

Co byste tam chtěli nastavovat? :o Ty světelné moduly v nárazníku jsou stejné pro obě verze hlavních světel (halogen/led-xenon). Takže ve fabrice ten modul namontují včetně žárovek, a pak se používá to osvětlení podle verze auta. U led/xenon verze je tam ta žárovka prostě k prdu. Může se vymontovat a prodat někomu, kdo má halogeny a denní mu prasknou ... Akorát tam ale zůstane otvor v parabole a bude to asi z určitého úhlu vidět :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...