Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sedačky třetí řada.6 a 7místo kde zehnat?


mracek25

Recommended Posts

Zatím sedačky do třetí řady nemám. Už jsem začal dotazovat i vrakoviště.

Prosím má někdo v Brně či okolí (případně i jinde v republice) sedačky do třetí řady? Alespoň na ukázku. Já je sháním, ale doposud jsem je viděl jen na fotce na internetu. Zkusil jsem si do třetí řady dát sedačku z druhé. Moc místa na sezení v třetí řadě pak nebylo. Zajímá mne o kolik je to s sedačkou určenou pro třetí řadu lepší. Zda vůbec stojí zato shánět sedačky do třetí řady, či je to podobné jako bych sehnal další sedačky do druhé řady a ty použil do třetí.

Prostě sedačky do třetí řady sháním, ale při tom o nich moc nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som nedávno kúpil sedačky na bazos.sk. Stáli ma obe 300€. Keď to porovnám s novými v Peugeote kde mi povedali cenu ak sa nemýlim 620€ za jednu, je to neporovnatelný rozdiel. Sedadlá (kde sa sedí) sú o trochu nižšie, takže je medzi 2. a 3. radou rozdiel. Našiel som ich na http://www.bazos.sk/ Treba len hľadať a čakať. Ten od ktorého som kúpil ja, obchoduje s autami a mal 308čku 7 miestu ale budúci majiteľ nechcel 6 a 7 sedadlo, tak ich predával.

[upravil dne 14.7.2014 17:24 od lordlacik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte ,

koukám , že všici máme ten stejný problém...netušila jsem , že sehnat additional sedačky do 308 bude takový problém. Pokouším se o to už druhý měsíc. V srpnu jedem na dovolenou a dost by mi pomohlo i zapůjčení třeba jen jedné...

Nenašel by se prosím někdo z Brna a okolí?:mad:

[upravil dne 14/7/14 19:53 od checka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem nové auto - a poprvé zkusil značku Peugeot. Sem tam potřebuji 7 míst tak jsem zvolil 308SW (nouzové dvě místa pro menší lidi v třetí řadě).

A v zápětí po koupi auta jsem objednal i ty předražené sedačky do třetí řady. Bohužel sedačky ve smluveném termínu (25.6. cca měsíc po objednání) nepřišly. A to mne na Peugeot emotion days ještě ubezpečovali že určitě dorazí. Takže nic. Prý v září. Jenže já potřeboval na léto 7 místné auto. Zatím jsem najel 2000km. Peugeot jezdí zatím pěkně, ale ty sedadla mě chybí. Už dvě cesty jsem kvůli tomu musel řešit jinak. Firma Peugeot mne velice zklamala a to mám auto teprve dva měsíce.

Prosím, kde sehnat sedadla do třetí řady 308SW?

Dobrý večer , mohl by jste mi prosím poradit , kde se Vám podařilo ty sedačky obědnat?:super

[upravil dne 14/7/14 19:37 od checka]

[upravil dne 14/7/14 19:52 od checka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám orig. sedačky do třetí řady a nepoužívám je, byly součástí výbavy, kterou jsem si nevolil... Jsou nižší a mají podstatně kratší opěradla, než ty ve druhé řadě. Pokud by byl zájem, jsou volné. Jsou to funglovky, nepoužité, polokožené.

Dobrý večer ,

vím ,že odpovídám , na starší zprávu, ale jsem v situaci kdy už zkouším všechno. Máte prosím ještě ty sedačky do třetí řady a pokud ano , stále by jste byl ochoten je půjčit?

Předem vám děkuji za odpověď...

[upravil dne 14/7/14 19:51 od checka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...
  • O 2 měsíce později...
V ‎21‎.‎2‎.‎2017 at 21:22, Ivanaskachova napsal:

Zdravím, oživují diskuzi.  Neleží někomu doma sedadla do třetí řady Peugeot 308 Sw? Stačilo by i jedno. 

Tahle sedadla mám - funglovky original Peugeot - chcete-li je, ozvěte se.

Upraveno uživatelem Worley
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

Zdravím, mám možnost koupit originální sedadla pro třetí řadu nebo sedadla pro druhou řadu.  Máte zkusenosti, která jsou lepší, co se týče prostoru a bezpecnosti. Chtěl bych tam občas dát děti (6let) nebo dospělého do cca 165cm. Vejde se tam vubec? Děkuji za názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originál pro třetí řadu jsou nižší takže je tam o něco více místa než za použití sedaček s druhé řady. Párkrát jsem tam měl půjčené sedačky z druhé řady a cca 150cm se zdálo maximem. S originál bude o něco více místa. Každopádně počítej s tím, že to chce i sedačky druhé řady posunout na maximum dopředu aby bylo za nimi místo na nohy.

Sám Peugeot to uvádí jako místa pro děti nebo jako nouzová místa. 

Neplánuješ.li cestu přes půl republiky nebo k móři, tak by se to i dalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...