Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

regulátor větráku topení


Lova

Recommended Posts

Zdravím všechny,

roznemohl se mi regulátor větráčku topení (větrák se mi netočí), tak by mě zajímalo, co se s tím dá (kromě výměny) dělat. Např náhrada, oprava, atd.

Přestože si myslím, že nejsem první s tímto problémem a pokusil jsem se na této diskuzi něco o něm najít, nenašel jsem nic. Takže děkuji každemu, kdo mi poradí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne,ne, ten vetrak je dobrej, ten by jel, ale ten regulator je v tahu. Mam jeden bastlenej a s tím ten větrák trochu jede, ale neni to ono, je to jen takovej vánek, což je teď v zimě jako by to nebylo.

Lova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím, ze by někde byly přerušený dráty, protože s jiným regulátorem (velmi provizorním) mi to jakž takž funguje.

P.S.

Jen doufám, že je z mého dotazu jasný, že se mi nejedná o to točítko na přístrojovce, ale o takovej ten malej modulek (5 x 10 cm i s chladičem) vpravo nad a za pedálem plynu (vzadu za rádiem a spol.).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojeni mas v servisu, kapitola 12, schemata na konci. Neco podobneho se tu rozebiralo uz drive, jde o to, ze motorek mas jednou stranu na plusu a druhou jde pres tu krabicku na zem. O co vetsi odpor vuci zemi, o to pomalejsi otacky. Na nejvyssi rychlost by mel byt pripojen na zem natvrdo, ale stejne pres tu krabicku. Kdyz pripojis ten motorek primo na baterii, tak by se mel tocit o 106 (nebo 205) :D Ta regulace je polovodicova, muzes to rozebrat, promerit a uvidis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...