Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Starkův - J.A.R.V.I.S - KONEC auto umřelo


Tony Stark

Recommended Posts

To byly moje první slova, že to stojí jako koza a že by to tak stát nemělo. Odpověď : "To si sedne časem, hlavně když jezdíte často naložený půjde to dolů"

Zítra s tím jedu na geošku, jsem zvědav zda půjde vůbec seřídit odklon, neb kola z předního pohledu jsou nakloněné na vnější hrany.

 

 

Zase se může stát, že i mistr tesař se utne. Jen mě sere že zase strávím 4 hodiny na cestě a ujedu přes 400km zbytečně. Ale co už, stalo se.

Upraveno uživatelem Tony Stark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal Tony:.....V zakázovém listě mám napsanáno typ pružin KYB RC2348.......

Už jsem to psal Tonymu....koukal jsem i na svoje pružiny a přesně tento typ pružin mám já na facelift třistasedmě....je to OEM 5002 FV .....a na Tonyho patří OEM 5002 FS....

Prostě v servisu neřešili díl podle VINu...ale prdli tam první co jim vyjelo pod třistasedmou...... :myslim :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavě si pak seřiď světla,pokud to zůstane tak vysoko . . . . doufám,že ne  . . . . a vybavíš to ;)

 

Světla jsem už seřídil, nejsem prase co jezdí a oslňuje ostatní. Dělám to tak 3x do roka.

 

No to já taky ne.....a ještě když bude jezdit víc naloženej.... :roll :roll :bacha :bacha

Budeš si muset prozatím Tony prdnou pod haupnu na každej tlumič pytel cementu.... :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Dneska jsem měl na podlaze jak u řidiče tak spolujezdec 2x20kg (na každé straně) pytle lepidla na dlažbu. A ani se to nehlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celda dneska válí :D :D :D

Já bych jim hned zítra zavolal, dokud to mají v paměti.

Tvrzení proti tvzení to není. Oni Ti namontovali nesprávný díl a musí chybu napravit.

Můj mechanik při výměně per a tlumičů seřizuje i světla. To beru jako samozřejmost.

Upraveno uživatelem Roman Bazi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže včera jsem cestou do FN Poruba, zavolal a už jsme si povídaly přes telefon. Velké díky patří Oldovi (P607Olda) kterého ač neznám osobně, tam zajel domluvil se sněma jelikož je dobrým stálým zákazníkem a dohodl nápravu, ostatní detaily psát nebudu ale Oldovi, patří můj Velký dík a až se chlape potkáme, máš u mě kvalitní oběd včetně pivíčka.

 

 

Takže jsem vyrazil směr Nečas Zábřeh, přijel jsem ihned mě vzaly na zvedák, demontáž pružin, změření opoti mým starým pružinám (díky bohu je ještě nevyhodily) a nové péra měli 442mm a moje staré/sedlé péra měly 410mm a dle SB tam mají být pružiny o délce 365mm, takže nevím kde je chyba ale mám tam své staré pružiny a auto je zpět na své výšce. Světlá výška je 397mm což mi maximálně vyhovuje, není to ani moc nízko ani moc vysoko, zlatý střed (vyfotím až bude čas).

 

Pružiny si vzaly zpět, vrátily mi za ně peníze, práci jsem neplatil, takže jenom čas strávený na cestě ale pro klid duše co by člověk neudělal že.

 

 

Takže ospravedlnění : Každý se může splést, vidíte že dle SB mám mít jiné péra, na autě mám originální pružiny jiné než je uvedeno v SB a na netu se rozměr taky liší, takže to nebyla ničí vina.

U Nečase, byly ke mě vstřícní, neměly žádné kecy nebo tak, ani za hodinku jsem jel zase zpátky, takže spokojenost.

 

Zítra geoška, zase krapet poladím světla a vše v cajku,.

Upraveno uživatelem Tony Stark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si tak jezdím jako v bavlnce a ráno zapnu zadní stěrač, fungoval normálně (v noci ani nemrzlo) pak jedu z nemocnice domu a když zapnu zadní stěrač jel dolů místo klasické trasy. Samozřejmě ulomen přímo v tom plastu co se nasazuje na ten posmolený tisícihran. :bacha  Dnes opět poštelovány světla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Kolega obchází bazary a snaží se prodat svojí ochcávku v automatu v naftě. Tak si tak chodíme a borec, že za kolik bych pustil toho pežota. Říkám že za 100 je jeho ale bez letních ALU, se mi vysmál a ukázal mi fóbii za 40,- 1.4MPi pochopitelně první majitel, serviska, najeto okolo 176000km, že prý lakýrka, tak jsem se zase vysmál já jemu. Tak pežota očumoval a nakonec šel až na 50,- blbec. Co jsem se díval na ty vraky 307 chtělo se mi blít, popiska jako by to auto sjelo z linky a když jsem mu ukázal udělanou hlavu tak spustil svojí píseň, že poruchový vůz a tak, říkám co jsem spravil už se nevysere, takže to není kasička na prachy. A to jsem opravdu neměl zájem a ani slovem jsem to nenaznačil, puga prodat.

 

Jedině suma 100,- by mě snad obměkčila ale i tak bych si to musel hodně rozmýšlet. 307 je 307 že ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...