Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Oprava laku na Moravě


Guest Džůny

Recommended Posts

Guest Džůny

Sháním někoho, kdo by na Moravě opravil lak tak, aby mi to za půl roku zase nerezlo. Jde o dvě místa (PP a LZ blatník) na kterých jsou bublinky pod lakem, a dvě-tři místa kde je lak poškozený nějakou kyselinou (kapota, střecha, víko kufru). Fotky dodám.

Nechci dělat celé díly, lokální rozstřik by stačil, pokud to půjde (i za cenu toho, že to bude vidět), už na nějaké velké opravování a lakování s*ru. :nevim Díky za nabídky a tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PP Blatnik urcite nema cenu opravovat, mne to tam kvitne tiez, a LZ blatnik tak isto... neviem co s tym, u nas tiez nie je ziadny schopny lakyrnik, a stalo by to mrte...

Ked ale vidim v akom stave su niektore \"nove\" auta, tak to moc neriesim, na tak stare auto to moc zmysel nema, samozrejme ze mi to vadi ale co uz, nejak sa zakusnem a kaslem nato

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

nesmylsy ne - jen asi neinformovanost - vetsinou sem videl takhle oloupanou metlu :P

 

a napsal sem metalizy - ne ze to delaj "jen" metalizy

z vyroby - z vyroby - vlastni skusenost se zelenou metalizou na felicii dvere bez servisu a oloupano skoro az po hranu

 

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

auto jsem uméval  na myčce vapkou, nevím jestli lak někdo opravoval auto nemám od novoty . Lakýrník říkal že to nevypadá že by to někdo někdy přelakovával . Měl jsem tam jen malinkej ulouplej flíček  laku a zapoměl jsem na to že musím opatrně. A je taky pravda že jsem slyšel hodně od lidí že se to Pežotům loupe . Samozřejmě to beru z rezervou .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...