Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Zatím jsem sečetl výsledky z orienťáku, tedy body a pořadí.

17 posádek řádně dokončilo. 2 vzdaly a od dvou mi chyběl konečný stav kilometrů, ale na první trojku by to určitě nestačilo.

Velký rozptyl bodů je u čísel železničních přejezdů. Myslel jsem si, že všichni víte, kde se nachází číslo železničního přejezdu, je na signalizačním zařízení, nebo jen na kříži a má tvar \"P-xxxx\" Za \"x\" jsou čísla. Možná jsem měl při instrukcích upozornit, kde naleznete tato čísla. Nicméně mirec sk je měl všechny špatně a přesto vyhrál.

Hodnotil se i nájezd kilometrů. Trasa měla 47,5 km a toleroval jsem nájezd 50 km. Za každý km navíc byl 1 trestný bod, proto taky dzana.m skončil v mínusu. :D

Nicméně smekám, že hodně bloudila jenom dzanova posádka a nezopakoval se výkon ze zimního klouzání. ;)

Až se dostanu na stolní PC, hodím sem ještě správné odpovědi, jak byly mnou požadovány.

Hodím sem i výsledky z ping pongu a také ze soutěží.

vysledky orientaku.xlsx

vysledky orientaku stary excel.xls

[upravil dne 28/8/13 21:51 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je ale hovadina, ja celou dobu s Radkou opisoval ty čisla na černý cedulce před přejezdem, jen u dvou ta cedulka nebyla a tam bylo číslo na signalizaci, to mě podrž, na kříži jsem si ničeho nevšimnul. Sakra

No viz obrazek

post-6656-14109632965027_thumb.jpg

[upravil dne 27/8/13 11:15 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta čísla jsou opravdu důležitá. Jsou tam od té doby, kdy po nehodě dráhy uzavřely jinou trať a došlo k další srážce. Operační střediska Policie ČR (místo, kam se dovoláte po vytočení 158) je mají naimportovány jako další vrstvu ve své mapě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tam vidím P-3163 :myslim
No však ja to tam vidim taky, ale předtím jsem čuměl jen po tech černejch cedulkách. Tak ted už vím že to bylo blbě:D

A myslim že při připadné konzultaci s policií by mi řekli kde mam to čislo hledat a řekl bych ji to správné

[upravil dne 27/8/13 11:48 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...