Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co říkáte faceliftu?


Pacho69

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

U staré verze jsem našel spousty výhrad k možnosti odložení např. telefonu a při předváděcí jízdě jsem si toho také všiml. Podle fotek faceliftu to vypadá, že se nad rádiem objevila nová kapsa. Můžete to někdo potvrdit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu jsem ještě hledal na internetu a nějak souvislost kapsy nad rádiem a výbavy nesedí. Nikde jsem ji bez ohledu na výbavu u starší verze nenašel. Naopak u faceliftu je vidět na všech obrázcích (i u stejné výbavy jako starší model). Přijde mi to, že došlo ke zmenšení rádia a doplnění kapsy. Bohužel u prodejců nová auta ještě nejsou a moc toho neví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já chci kastlík ale nechci navigaci. Bohužel zřejmě nepřekonatelný problém. Nicméně dotaz na telefon a bluetooth (jsem v tomto směru nepolíbený). O auto se budu střídat s manželkou (pokud mi ho půjčí), tzn. potřeboval bych spárovat dva telefony. Je to možné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spárovat ano, ale provozovat najednou ne. Já mám spárované 4 zařízení, můj telefon, manželky, pak má mladej telefon a děti tablet (občas použijí auto jako repro a dělají si \"diskotéku\"). Takže spárovat jdou, ale připojit jde vždy jen jeden. Když se jeden připojí, další to odmítne, když si připojím telefon, už si děti diskotéku neudělají. Asi tak. Mluvím o rádiu WIP+ základ výbavy allure

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...