Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co říkáte faceliftu?


Pacho69

Recommended Posts

elton: víceprvek se v tomto segmentu nenosí, nemá ho (vcelku logicky) ani zcela nový koncernový bratr. Tobě chybí 2.2HDI v tomhle autě? Nechápu... Já bych raději viděl nějaký slušný, nový, aspoň 8mi stupňový automat. To by mi dávalo smysl.

marko306: ano, pokud si je chci při couvání přiklopit ke kastli, tak to můžu ručně ;) proto jsem odlišil \"sklápění\" a \"přiklápění\" :)

ozzy: jezdím s mnoha auty, vždy vytáhnu klíče ze zapalování, ať jedu čímkoliv. A všude jinde otvírám nádrž z auta... Dokonce i u C4GP. Nechápu, proč to tady nejde...

[upravil dne 28.8.2013 11:35 od Pacho69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Mě se teď líbí koncernový bratříček, C4GP s 2.0 blueHDI, vision 360 a elektrickým otevíráním pátých dveří...

Ale jinak 5008 je řidičsky moc příjemné auto. Škoda že ve faceliftu trochu více neoživili onu vyčpělou elektroniku něčím, co je v nové 308. prakticky tam přibyla jen zadní parkovací kamera, což mi přijde trochu málo... A mohli aspoň vyměnit to nemoderní oranžové podsvícení... Jinak na tom autě není moc co vylepšovat, to jest pravda. A až ho postaví na nové platformě, tak snad ještě o pár kileček zhubne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...