Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyúčtování 38. srazu Kněžnice u Jičína


MilanF1

Recommended Posts

Peto kdyby bylo toto zahrnuto do srazu tak by organizatoři nechteli vic jak jedno auto jestli vubec nejake.

že jsem jich ted vzal rovnou tři bylo jen o tom že jsem věděl že seženu řidiče a taky i proto že jsem se nedokazal rozhodnout jake auto vzit, nakonec si myslim ze jsem udelal dobre. napr RCZ najelo přes 800km jen s lidmi po okoli kneznice...

resp ani jedno auto se v kempu v sobotu nezastavilo furt se jezdilo... tohle je preci poslani klubu informovat a predstavovat lidem novinky znacky. a je 1000x lepsi se v tom aute projet sam nez za dohledu prodejce nejakeho dealera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to ale přeci předváděčky nijak nezpochybňuji. Určitě jsou pro lidi zajímavé (pro mě ne, protože ty auta kupovat nebudu). Ale sám víš, že na účet klubu koukám a když mi něco není jasné, tak se ptám. Vysvětleno mi to bylo a tím to končí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj , vim , jinak k tem platbam , prvni byla ve vesnici vedle kneznice v poledne 20l do rcz abych vubec dojel domu , vecer jsme pak s mjsyticem a veryskem dotankovali rxh a rcz a v pondeli odpoledne se tankovala 2008 SVečkovi v chabrech ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

me to neni jasne, Milane nezlob se.... ale fakt se zeptam.....

Najednu stranu pises a lakas, tohle bude zadarmo, tohle bude zadarmo, tohle bude zadarmo

pak pises, tohle nebude zadarmo, tohle nebude zadarmo (restauracku s bramborem pominu), kyta se bude doplacet

a pak napises, ze nebyla vyuzita podpora klubu?

Ziju jen ja kdesi mimo, nebo je to proste jen nepovedena (promin ten termin) ukazka toho, ja vam ukazu, ze bez podpory klubu to jde, protoze to stejne zaplatite?

Omlouvam se, ale me to fakt prijde trosku na hlavu? My tady proste tleskame Milanovi (a sraz byl fakt supr a zaslouzis si to), za to, ze nevyuzil podporu, ale jednou melo byt neco zadarmo, nasledne ne, pak se melo neco jinde doplacet a nakonec to vyslo a i pres to byla vlastne rezerva dost velka?????

no nevim..... ale mozna to vnimam divne jen ja :)

sraz byl supr, uzili jsme si ho ale tyhle cachry mi prijdou fakt na koordinatora srazu trosku moc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko.. v pátek to bylo tak, že Milan byl na nule.. poté se ale objevilo několik posádek (dokonce jedna celá rodina), která s námi strávila víkend bez předchozího oznámení, v tu chvíli se Milan dostal na to na co se dostal ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale jo, ja taky dal 200 za Adi pritomnost u stolu..........ac prijela v so v 16:00, byly ty podminky nastaveny, byly.... a souhlasim s tim......

ale pokud nevyuziju podporu 6000 a hlasam na to neni a na to neni, a tohle se musi doplatit, a ono na to je a pak si budu chvastat triko ja nic nevyuzil.... no tak kde to jsme pak?

kor kdyz se vsechno zaplatilo. Takze si kladu otazku, co dostal vlastne radny clen za slevu???? Kulovy kou...sadla....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro řádné členy výhoda.. no to je dobrá otázka.. nicméně měli to levnější než neřádi a s tím se asi budeš muset spokojit. Já neřešil peníze, rád jsem poznal nové tváře, pokecal se starými a poznal okolí :)

Ono s tím moc vymýšlet nešlo, když týden před srazem byl Milan cca 14 tisíc v mínusu, po podpoře na -8.. po všech ořezáních na asi -5, nakonec se povedlo kempl snížit o 5 tisíc tak byla nula.. vypadalo to strašně.. a jsem rád, že to vůbec dopadlo jak to dopadlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze sraz byl na -14, nasledne se slo po podpore na -8, pak se to orezalo na -5000 (treba fixy byly dotovany z \"naseho s dzanou srazu\" (o to fakt nejde), pak se snizil kemp o -5000 aby byla 0, a podpora 6000 vyuzita nebyla, no nechces si ze me delat zadnici, ze ne???

I tak, ac si Milan uzil sve a gratuluji mu, tak takhle se sraz nedela..... a pro rejpaly.... ano sraz jsme poradali a uspesny a milanovi fajndim, ale zpusob se mi zda jaksi nejasny, na to ze je koordinator srazu tak ocekavam vic :), tot vse. Ma byt tim prinosem pro zacatecniky, a to ted dle me neni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi týden před srazem, po přihlášení cca 75 spáčů a očekávání dalších 15 přítomných jen na sobotu byl sraz v mínusu asi 8 000 Kč (včetně podpory), a to jsem počítal, že celá Neonova rodina obsadí chatku, nakonec to pár dní před srazem zrušili, což pro mě dělalo 2800 Kč (ubytko + organizace).

Musel jsem upravit kalkulaci, sáhnul jsem na to nejmenší zlo - vstupy v Jičíně. A stáhnul jsem majitele kempu o 5000 Kč na nájmu (i přesto bylo ubytování v mínusu asi 3000 Kč). Zvažoval jsem další ústupky, ale těsně před uzávěrkou se nahlásilo pár členů a sraz byl včetně Neonů tuším +200 Kč (včetně podpory).

Po odhlášení Neonů jsem si říkal, že se to snad dorovná na místě, snad někdo přijede bez ohlášení. Těch lidí bez ohlášky bylo hodně. A to především místní, co si to přečetli v jičínském deníku, nebo ostatní přes FB a další kanály a strávili tam celý víkend.

Za vše mluví to, že jsem celkově před srazem počítal s 85-90 lidmi, jenže nás celkově bylo 130 :o. Z toho ti snad Scratchi je jasné, kde se vzaly ty peníze navíc. Já měl všechno na fixní částky, tudíž každý člověk navíc byl pro mě \"zisk\", tedy částka bez dodatečných variabilních nákladů.

Vykázání výsledky stylem, že nebyla využita podpora? To máme vyúčtování prezentovat tak, že tam byl velký plus, ale stejně klub ty peníze nevyndal? Je lepší říci, že to bylo bez podpory.

Zrovna od tebe není hezké s tím sobotním poplatkem. Sám jsem ti za blokování navrhoval, že bys organizační poplatek nemusel platit. Ani Aďa, když přijede v sobotu večer. Tys mi to dal dobrovolně.

Jde ti taky o výhodu pro řády, ta je běžně čitelná u ubytování, to je jasné. Výhoda z organizace? Prostě řád to měl jenom za stovku, neřád za dvě. Já si nevybavuji nějaký sraz, kde by bylo jasně poznat a oddělitelné, že skutečně jen řád má výhodu (jakože někde předložil kartičku klubu a měl nějakou slevu). Pokud bych měl na srazu jenom řádné členy, vyúčtování by dopladlo úplně jinak, ted nemám před sebou čísla, ale určitě o 5000 Kč horší výsledek. Já se před srazem modlil, aby nepřijelo 80 lidí a všichni řádi, to bych prodělal i gatě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi týden před srazem, po přihlášení cca 75 spáčů a očekávání dalších 15 přítomných jen na sobotu byl sraz v mínusu asi 8 000 Kč (včetně podpory), a to jsem počítal, že celá Neonova rodina obsadí chatku, nakonec to pár dní před srazem zrušili, což pro mě dělalo 2800 Kč (ubytko + organizace).

Jak dlouho před srazem Ti to oznámili? Co třeba storno poplatek? Nevěřím, že by zrovna Neon takovou věc nepochopil a nezaplatil.

Musel jsem upravit kalkulaci, sáhnul jsem na to nejmenší zlo - vstupy v Jičíně. A stáhnul jsem majitele kempu o 5000 Kč na nájmu (i přesto bylo ubytování v mínusu asi 3000 Kč). Zvažoval jsem další ústupky, ale těsně před uzávěrkou se nahlásilo pár členů a sraz byl včetně Neonů tuším +200 Kč (včetně podpory).

Po odhlášení Neonů jsem si říkal, že se to snad dorovná na místě, snad někdo přijede bez ohlášení. Těch lidí bez ohlášky bylo hodně. A to především místní, co si to přečetli v jičínském deníku, nebo ostatní přes FB a další kanály a strávili tam celý víkend.

Za vše mluví to, že jsem celkově před srazem počítal s 85-90 lidmi, jenže nás celkově bylo 130 :o. Z toho ti snad Scratchi je jasné, kde se vzaly ty peníze navíc. Já měl všechno na fixní částky, tudíž každý člověk navíc byl pro mě \"zisk\", tedy částka bez dodatečných variabilních nákladů.

Vykázání výsledky stylem, že nebyla využita podpora? To máme vyúčtování prezentovat tak, že tam byl velký plus, ale stejně klub ty peníze nevyndal? Je lepší říci, že to bylo bez podpory.

Zrovna od tebe není hezké s tím sobotním poplatkem. Sám jsem ti za blokování navrhoval, že bys organizační poplatek nemusel platit. Ani Aďa, když přijede v sobotu večer. Tys mi to dal dobrovolně.

Jde ti taky o výhodu pro řády, ta je běžně čitelná u ubytování, to je jasné. Výhoda z organizace? Prostě řád to měl jenom za stovku, neřád za dvě. Já si nevybavuji nějaký sraz, kde by bylo jasně poznat a oddělitelné, že skutečně jen řád má výhodu (jakože někde předložil kartičku klubu a měl nějakou slevu). Pokud bych měl na srazu jenom řádné členy, vyúčtování by dopladlo úplně jinak, ted nemám před sebou čísla, ale určitě o 5000 Kč horší výsledek. Já se před srazem modlil, aby nepřijelo 80 lidí a všichni řádi, to bych prodělal i gatě.

Milane, sleva pro řádné členy je naopak na srazech běžná a zažitá. Sám si vybavuju několik sporů, kdy jsem třeba já jako organizátor striktně dával slevu ze srazu pouze řádným členům (rodinní příslušníci měli smůlu), což se některým nelíbilo a mně se zase opračně nelíbilo, když někde měli rodinní příspušníci slevu jen díky tomu, že jeden člen rodiny zaplatil 300,- Kč za členství. Jednoduchou matematikou pak svůj příspěvek měl v podstatě zpátky během jednoho víkendového srazu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...