Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Organizátoři srazu a všichni, kteří se na něm podíleli si zaslouží velké díky!

Určitě jich bylo více, ale výslovný dík patří Pe.Trovi za zajištění předváděcích vozidel na projetí...

a pak opravdu

VELKÉ

PODĚKOVÁNÍ MilanoviF1 a Kitty za organizaci a celé zajištění srazu, zahrnující jídlo, ubytování, orienťák, předváděcí 301 a RCZ a mnoho dalších záležitostí potřebných pro zajištění srazu.

V takovémto složení je to úctyhodný výkon!

[upravil dne 25/8/2013 20:31 od Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím také pochválit organizátory. Sraz již od čtvrtka probíhal výborně (až na můj hned první den ztracený žrádelák :D ) a uteklo to velice ale velice rychle.

Velké díky ale patří i Pe.Trovi za sobotní osobní záležitost (budeš vědět ;) )

A pak také všem zůčastněným, bez kterých by srazy nemohli vznikat. Můžete být na sebe hrdí, že se dokážete takto sejít z celé ČR a dokonce i SK (Mirec SK :papa)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím také pochválit organizátory. Sraz již od čtvrtka probíhal výborně (až na můj hned první den ztracený žrádelák :D ) a uteklo to velice ale velice rychle.

Velké díky ale patří i Pe.Trovi za sobotní osobní záležitost (budeš vědět ;) )

A pak také všem zůčastněným, bez kterých by srazy nemohli vznikat. Můžete být na sebe hrdí, že se dokážete takto sejít z celé ČR a dokonce i SK (Mirec SK :papa)

Mirek bydli v Praze :aut:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I já se připojuji i se svým přírůstkem :D Moc se nám líbilo, vše na jedničku, supr lidi, krásné počasí, pohoda, jídlo dobré, zábava výborná, orienťák pěkný a hlavně UŽILI JSME SI TO. Milane a Kitty díky za organizaci takhle velkého srazu :super:papa

Edit: Nedá mi to, ještě jednou chci poděkovat Pe.Trovi. Ráno jsi mě zaskočil a nesmírně potěšil ;):papa

[upravil dne 25/8/13 19:19 od radim.1008]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...