Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 605 2,1TD


Culdik

Recommended Posts

Zdravim vsechny. Priblizne pred 3 tydny jsem koupil tuto 605. Ma par much ale snad to vychytam. Jsem 4. majitel a vozidlo ma pry poctivych 280 000km. Vybava-- Kozene sedacky,4x el.okna, klima, vyhrivane sedacky, el zrcadka, roletka zadniho okna. Je to rok 1994 obsah 2.1TD. Ale mam na vas hned na zacatku dotaz. Stalo se mi, ze jsem nemohl nastartovat, tak jsem volal kamarádovi, který vlastnil také P605 a natáhl mi kabel od čerpadla přímo na baterku a nastartovat to šlo. Usoudili jsme, že to bude zřejmě relátko. Chci se zeptat, kde je relátko umístěné. A druhý problém: při již zmíněné poruše se motor vypínal odpojením kablíku a po uzavření a uzamčení auta mi blikaly parkovací světla jako když je puštěný výstražný trojuhelník. Šel jsem po zvuku přerušovacího tonu a pod palubkou na str. spolujezdce jsem našel krabičku Cliford 50 (cca 20 x 10 cm), ze které ten ton vycházel. Krabičku jsem tedy odpojil a světla přestaly blikat. Chci se zeptat k čemu ta krabička slouží a zda je možné ji nějak odpojit a zda má i vliv na nastartování auta (jenom točí a nechytne). díky moc všem za případné rady

post-50787-1410963270703_thumb.jpg

post-50787-14109632707344_thumb.jpg

[upravil dne 7/8/13 17:46 od Culdik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych to viděl na nějaký alarm. Asi tam máš čerpadlo BOSCH se chípákem (stop ventil, který když na něm není 12V, odpojí přívod nafty do čerpadla). Tím, že na něj dáš natvrdo 12V abys mohl nastartvat se napětí dostane i do alarmu, ten si to nějak přebere a blikají ti světla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo vsiml jsem si ze uz P605 neni moc videt. A proto jsem si ho poridil :D jinak to alarm asi melo ale je odpojeny. Houkacka k alarmu je porad v motoru ale nezapojena. Cerpadlo je Bosch. Pred tim druhym co tam davali me kamarad varoval ze neni moc spolehlive. A jinak nahodou kde se to relatko nechazi nevite??? Rad bych se na nej kouknul a popripade sehnal jine a vymenil.

[upravil dne 7/8/13 18:05 od Culdik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ehm, právě že čerpadlo BOSCH je spolehlivější a daleko méně náročnější (i cenově) na případnou údržbu nebo repasi než EPIC, který sice reaguje pružněji na plyn a dá pár poníků navíc, ale jeho oprava je velmi drahá a málokde to umí :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...