Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výběrové řízení na 39. sraz P-C tzv. Zimní klouzání (únor 2014)


MilanF1

Recommended Posts

Vyhlašujeme výběrové řízení pro zájemce o pořádání srazu na sněhu.

Podmínky:

-organizátor=řádný člen klubu

-termín srazu únor 2014

-ubytování pro 40-60 osob

Zájemci pište stručné info o plánovaném srazu na

milanf1@peugeot-club.com

v kopii

schreek@peugeot-club.com

V e-mailu uveďte:

Všechny organizátory,

Termín, lokalitu, kapacitu ubytování popř webové stránky místa srazu.

Hrubý nástin programu srazu.

Cenovou kalkulaci na ubytování a stravu.

Pokud se sejde více kandidátů, bude vedení klubu o výherci hlasovat.

Uzávěrka zasílání e-mailů je 31. srpna 2013 23:59:59.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milane, nechci ti do toho kecat, ale dát termín ani ne jeden měsíc je na přihlášky docela málo. Každý má své práce dost, někdo i dovolenou a na přípravu a vyjednávání cenových podmínek to stačit asi nebude. Klidně bych dal do konce října, přecijen do února je ještě dost času udělat rozhodnutí o výherci, přihlašovadlo a vše připravit na realizaci. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stiflere tady jde o to, že na rezervaci nějaké horské chaty by mohlo být v říjnu už pozdě. Příprava pro kandidátku člověku nezabere ani den, pokud má nějakou aspoň hrubou představu co by chtěl uspořádat. Pokud by někdo měl problém s vytvořením kandidátky, tak mu já nebo MilanF1 určitě poskytneme maximální podporu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja osobne se nebudu hlasit do neceho aniz bych nemel neco predjednaneho. muze u toho vzniknout sraz v planovany treba do spindlu ktery se ve finale kvuli kapacitam bude presouvat nekam jinam..... taky rikam ze je to moc kratky termin.

ale me tyhle konkurzy nevyhovuji nerad delam neco zbytecne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scratch: Jeden telefonát jestli mají volno a na zjistění cen (nic závazně) pak sepíšeš myšlenku co, kde a jak a je to. Nechci nic složitého.

Ukaž mi jinou formu výběru pořadatelů pro srazy? Máme snad určovat lidi \"ty a ty udělej sraz\"? To přeci nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sory ale možno len na niečo poukážem? Chcete od niekoho aby niekam zavolal zistil cenu, kapacitu,možnosti, a nakoniec nevyhrá zraz a môže tam volať zase a povedať viete čo ja som ten a ten a neprídeme nikto malo nás byť cca 80. ks ako som avizoval, ale nikto nemôže, tak možno o rok vás zase mesiac ponaťahujem a potom zase zruším.

Nebolo by to lepšie tak že nech sa prihlási niekto kto chce niečo robiť vy vyberiete podľa lokality odkiaľ je výhercu a zveriť mu dôveru a dať volné ruky aby sa ukázal?

A ak bude program dobrý ceny dobré tak členovia prídu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kaper: a kde je napsáno, že při podání kandidátky už musí být zarezervován konkrétní pension? Nezávaznou poptávku si lze přeci udělat vždy aby si člověk představu a sestavit si nějaký hrubý plán.

Podle mě z toho děláte moc velkou vědu.

Dám příklad kandidátky:

Já Franta Vomáčka bych rád pořádal zimní sraz v lokalitě Pepkův Mlýn.

Budou mi pomáhat Milan a Lojza oba řádní členové

Ubytování pro 40-60 lidí nabízí tyto ... chaty, v cenovém rozmezí od 200-600 na osobu.

(přiložím mapku okolí a zajímavostí)

+ program

opět příklad:

Pátek - volná zábava za doprovodu živé hudby

Sobota - orientační závod, závody na sáňkách, střelba sněhovými koulemi

- večer vyhlášení výsledků, volná zábava

Neděle - odjezd domů

Stručně, jednoduše, klidně obecně. Vedení pak pouze vybere nejzajímavější kandidátku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Asi nechápu \"potenciál na sníh\" asi se k tomu srazu vážou nějaké aktivity které neznám. Otázka je čistě pragmatická, pokud bychom nad něčím takovým v Jižních čecháu uvažovali tak por mě je Leden + Únor zkouškové období a tím pádem absolutně nemožný se věnovat něčemu jinému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...