Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Deň. otvorených dverí PSA Trnava


kaper

Recommended Posts

foxo, temer si to trafil. :-)

Ano, Vlčkovský minizraz by bol dva týždne pred touto akciou a mali sme zvoliť prioritu. Kto už videl na vlastné oči výrobnú linku na autá? Nemali by ste záujem o exkurziu? Tu tá možnosť je a je doplnená o to že sme boli oslovený aby sme sa prezentovali ako klub. Z nášho pohľadu lacná reklama pre klub a na konkrétnu cieľovú skupinu. To sa proste nedalo odmietnuť. Ako náplasť na ranku je možnosť sa o piatej presunúť do Vlčkoviec a pokračovať klasicky ako sme zvyknutý. Je to v sobotu tak kľudne i do záverečnej.

Vyzerá to už lepšie?

Pastorek máš 100% pravdu,super reklama pre klub a popri aj zaujmavá akcia pre fanúšikov levikov :potlesk. Dúfam si nejako upracem program a zúčstním sa aj ja. Ak to bude isté hneď píšem. Je aj nejaké oficiálne prihlasovadlo?:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plánovali sme aj so švagrom zúčastniť sa zrazu vo Vlčkovciach ale ani ma vo sne by ma nenapadlo že to tento rok bude až taká paráda...:potlesk

Poprosím teda rezervovať vstupenky pre:

Juve: 4ks

Laďo: 4 ks

Tešíme sa...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veverka- ale tvoje sériovka je pěkné auto;).

No to sice jo, i já si to myslím, ale ničím specifickým asi zaujmout nemůže - ledaže by se zkusila dát dohromady co nejkompletnější modelová řada... Ale díky za uznání ozzy :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vo VW som robil na linke, rok, takze uplne viem, ako bezi cely proces vyroby auta od zvarovania plechovych profilov az po skusobnu jazdu na okruhu. A PSA je to iste, takze neviem, ci prideme. Osobne ma to bavit asi nebude, ale moooozno by sme zabehli uz rovno do restiky pozdravit kamaratov/tky z PC :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...