Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

palivový filtr-nemůžu najít


jari0077

Recommended Posts

Může tam být a nebo taky nemusí, u některých je psán vnější filtr a pak je na potrubí někde nad nádrží a nebo je psán vnitřní a pak je to sítko v nádrži. Mělo by se zjistit podle VIN zda tam vnější filtr máš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Dobry den, poradil by mi prosim nekdo jestli ma moje auto filtr paliva. Co jsem zde procital, tak to vypada, ze spoustu podobnych aut ho nema 207 . Kupovano v CR, ja 2. majitel, VIN: VF3WEKFVC34363492 (pripadne, kde to podle VIN zjistujete jsem tu novy a nemam zdani, zda je to otevrena databaze a muzu to zjistit sam, nebo nejaka servisni, kde to zjistujete). Nasel jsem neco, co jsem povazoval za filtr paliva, ale vedou do toho 3 hadice z cehoz jsem zjistil, ze jedna nevede nikam a je ucpana zatkou. Hadicky by mohli odpovidat palivovym, ale vedou obe z jedne strany a vsechny filtry z netu jaou pruchozi z jedne strany na druhou. Tuhle soucastku jsem nikde jako filtr nenasel, neda se ani poradne rozdelat, abych se podival co je uvnitr. Dekuju mnohokrat za jakekoliv rady.

20190423_192409.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, brutall napsal:

No tak to ani nerozdelavej. Je to nádržka na karcinogenní aditivum do nafty ke snadnejsimu vypalovaní FAPu.

Ale no tak , u benzínovýho motoru ? Tohle je filtr benzínových výparů s aktivním uhlím , palivovej filtr klasickej to nemá , jenom , jak psal ferinko2 , to má sítko v nádrži

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsem vam mnohokrat dekuju za cenne rady vcetne vygenerovaneho pdf s vyctem dilu. Ted jsem rad, ze jsem nejdriv napsal sem nez konal. Auto jsem koupil pred pul rokem a chtel jsem mit vsechny spotrebni veci vymenene a kontrolovat si intervaly vymen. Jen snad posledni dotaz, tenhle filtr vyparu asi nema vliv na jizdu a predpokladam, ze se ani nemeni (nikde jsem ho nenasel).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, David 106s16 napsal:

Tohle odsávání je tam jeno proto, aby kytičky u cest byly zelenější. Je to úplně k ničemu a nemá na nic vliv.

K něčemu to přeci jen je.... Když se to podělá (resp. když se podělá elektroventil tuto krabičku obšťastňující), tak k zlosti....:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...