Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ESHOP 2016 - 2018


ChouLu

Recommended Posts

  • O 3 měsíce později...
  • O 2 týdny později...

Nechci prosím zakládat nové téma, tak se zeptám zde. Bylo by prosím možné nechat vyrobit ,,čudlíky", ,,kolečka" (nevím, jak přesně to nazvat) s logem P-C, co se dávají do nákupních vozíků? Někteří z nás mají na středovém panelu mincovníky (106,406), které se dají využít právě na tyto kolečka.

Dají se zjistit celkové náklady? Lze to využít i jako přívěšek ke klíčím.

středový panel-tlačítka vyhřívání předních sedaček.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čudlíky a kolečka jsou žetony ;)

 

edit? mě to pořád padá pod sedačky jak o to zavadím a proto mám jeden "čudlík" na klíčích-kovový vodnáře . . . už se mi nechce vytahovat je pořád dokola

Odesláno z mého SM-N910C pomocí Tapatalk

20170122_120109.jpg

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Taky mám takový problémek, objednávka #2232, kterou jsem platil 15. 2. je pořád v eshopu jako Neuhrazená. Přikládám výpis z účtu, je tam něco špatně?

P-C_manualy_vypis.jpg

Upraveno uživatelem Stejsn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale my jsme neziskovka, resp. zapsaný spolek, pro nás to platí trochu jinak. Naše hlavní činnost, tedy sdružování lidí je obecně prospěšná a tudíž zcela osvobozena od EET, dále pokud naše drobná podnikatelská činnost bude splňovat následující kriteria a to dozajista bude, tak je také osvobozena od  EET. Podmínky jsou: jednak příjem/výnos z posuzované činnosti za předchozí kalendářní rok musí být nižší než 175 000 Kč a nebo tento příjem/výnos nesmí překročit 5 procent z celkových příjmů/výnosů daného spolku za posuzovaný kalendářní rok.

 

Takže EET naštěstí řešit nemusíme, i tak mi tohle zjištění zabralo zatraceně dost času... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...