Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ESHOP 2016 - 2018


ChouLu

Recommended Posts

Guest bluesman

Nechcem zbytočne zakladať novú tému, no zaujímalo by ma, či náhodou neviete, kedy budú doplnené zásoby v e-shope? ;) Konkrétne by ma zaujímal návod k obsluhe pre Peugeot 407, ktorý sa javí ako vypredaný. Ďakujem za odpoveď! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak dnes balíček doma, ale docela zklamaní, nevím zda je chyba u vás nebo na poště, ale přišla mě obálka jen s jedním manuálem, na Partner II, ale na mýho Partnera I. bohužel ne. Nicméně bylo vidět že obálka moc nelepí, teda spíše téměř vůbec, tak si myslím že ten manuál asi někde vypadl při cestě, ale ještě se raději ptám jestli tam vůbec byl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
  • O 2 týdny později...

jenom se připomínám,chybí mi polep zadního okna :( kdy ho můžeme očekávat v eshopu? :papa

 

edit: trochu OT jak je na tom legislativa,co když si nechám vyrobit reflexní  polep zadního okna-samolepku a dám ji na auto?

 

edit: co je to za font písma :papa

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 3 týdny později...

tak se o5 ptám jak jsou na tom polepy 5.dveří které jsou vyprodány(v eshopu) nevím jestli už jsou na skladě(někdo někde psal,že budou na srazu)

 

edit: tady se ptal Veverka a následně mu  ChouLu odpověděl

 

edit 2:  doplněno ;)  objednáno ;)  zaplaceno ;) 

 

Lukáši  děkuji ;):papa

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

nešlo by nechat vyrobit takové náramky do eshopu?  i když minimálně 300ks :myslimhttp://www.idsys.cz/silikonove/naramky-s-potiskem/silikonove-s-potiskem-12-mm/0-x-12-x-2-mm-s-potiskem-s270728559

 

edit: včera jsme dostali na AUTOSHOW PRAHA jeden Citroen k modelu NEW C4 Picasso a klidně bych ho nosil pokud by to byl Peugeot nebo clubový  :papa

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 měsíce později...

Ahoj, nebudu zakládat nové téma.
Dne 29.12.2015 Jsem dělal dvě objednávky v E-shopu. Jedna byla na obnovení řádného členství (obj.1240), kartička dorazila, vše OK. V ten samý den byla též dělána objednávka 1246, též zaplacena atd, jenže zboží nedorazilo. nějaký čas jsem čekal a když ani po více než měsíci! nic nedorazilo, rozhodl jsem se napsat členovi ChouLu - který by měl mít eshop na starosti SZ (9.2.2016), s dotazem, jak to s objednávkou vypadá. Od té doby byl online několikrát, zprávu si nepřečetl, natož aby na ni odpověděl, tak se chci zeptat kde je problém? Jako chápu, že P-C je volnočasová aktivita, nikoli zaměstnání, ale tohle chování se mi nelíbí :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...