Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cabriolet s 1.9 TD


Michael205

Recommended Posts

Představuji vám svůj projekt je to přestavěná 205 cabrio z benzínu na naftu, jeho srdce je ze 405 TD 66 KW. Není to nic extra ale pracuje se na něm jak jen to jde a jsou peníze.Rok výroby 1986 papíry mají zapsáno 1905 obsah, 75 KW /6000 normálně bych čekal že to budou papíry z CTI, ale je tam uvedeno CJ je tam ofiko napsaná nafta.Eko výpalné mě pomohl kamarád zbavit.

post-46772-14109632381649_thumb.jpg

[upravil dne 20/7/13 23:55 od Michael205]

post-46772-14109632382073_thumb.jpg

[upravil dne 20/7/13 23:56 od Michael205]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ted mám malí zádrhel musím se sehnat bud jiné vstřiky nebo se podaří tyhle ještě opravit, jinak ten motor je boží neštěstí, protože po rozebrání a vyčištění dělá jen samé potíže. Proto scháním odtahovku, aby se to odtáhlo ke kámošovy který udělá na motru vše aby už konečně pořádně jel. Je to úžasnej pocit když to turbo člověka zatlačí do sedačky a ty lidi jak koukají když slyší to turb svištět. Kola čekají na komaxit barva je taky doma na celé auto, ale nejsou peníze musí se udělat plno věcí. v plánu je dát na auto Rallly lemi a barva bude Modra metalíza s perletí narazníky a rally lemi budnou v Modré matné barvě a kola budou ve Stříbrném komaxitu, ale nekolik prvků bude v barvě auta na kolech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nechal jsem tam z obyč dieselu, ale musel jsem použít konec ze 405 z polosy u převodovky.Možná by bylo potřeba dát asi jiné dost mám srtach z toho že by to nemuseli vydržet. Já mám zpátečku za 5kou, táhla kupuju ty duralový co jsou na klubu protže jsem řídil kámosovo auto a to je tam přesný že to chci taky a hlavně tam nejsou plastouvá pouzdra, ale jsou železná a je tam pojistka proti vyskočení.Jsou vyráběná na zakázku ani nejsou tak drahý.

[upravil dne 21/7/13 10:44 od Michael205]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tak potolosy mám řešené stejně

jinak táhla řázení mám zatím origo můžeš mi hodit link do SZ na ty duralový docela mě to zajimá, jelikož jsem už vyřešil interer, snad i exterier a teď přes zimu potom budu řešit motor. i když to jezdí parádně tak to budu vylepšovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže zítra Cbario zase jede na odtahovce do servisu ke kámošovy, který ho konečně dá dokupi tak aby jezdilo. Zítra jedou kola na komaxit takže bude mít brzo snad i svoje kola co mám pro nej připravené a snad v příštím měsici stihnu nechat oživit a nechat naimregnovat střechu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 4 týdny později...
  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...