Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zápis ustanovující schůze vedení 2013


MilanF1

Recommended Posts

svehocasu jsem mel skrytou identitu.

ChouLu: Potreboval jsem neco vedet hned. Nejde o to, ze jsi to nezvedl, o to fakt nejde, spis jde o to, ze se proste neozves zpet. Ale to je jedno, sehnal jsem tu informaci jinde :). Jo a bylo to k eshopu...nevedel jsem jestli uz je funkcni a blbe se mi tam leze pres mobil, kor kdyz ridim.....takze jsem radsi volal :D

Stibto: co to meles o volani o vikendu?????

Davidekcz: souhlasim s tebou, proste mam zmeskany hovor tak volam zpet.... kdyz to je obchodni nabidka, tak se stejne nikam moc nedovolam, protoze to jde pres branu :D

ad neznama cisla.... jednou mi takhle volalo nezname cislo a sdelilo mi, ze jsem si v restauraci zapomnel penezenku (byla v ni na me vizitka.... obcas se vyplati ty cizi cisla zvedat, no ne?????

Jo a pro rejpaly, ja vim, tady to je samy borec a penezenku nikdo nikdy nezapomnel :D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neznámá čísla prostě druhý den neobvolávám, držím se toho, protože když někdo něco chce tak se ozve druhý den... scratch taky volal ze služebního, který já nemám uložené.. kdyby volal ze svého, tak vím, že jde o něj a druhý den mu ťuknu... ;)

A jinak davídku.. tady je krásně vidět tvoje nevraživost vůči vedení... :roll

[upravil dne 29/7/13 15:44 od ChouLu]

Lukáši : v čem prosím Tě? že jsem napsal, že volám zpět??

Já jsem mírumilovný člověk ;);):papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak objevilo se to tu po vikendu tak jsem myslel ze jde o cerstvou talezitost mno. Tak nic.

Skryta cisla mohou byt i ruzne pracovni zalezitiosti, nekde je to tak nastavene aby se nedalo volat zpatky ... takze to ze zasady zvednu ale misto predstaveni se reknu treba jen \"Prosim\". A chran je ruka pane zeptat se \"s kym mluvim ?\" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...