Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

čepy?


Bouřlivák

Recommended Posts

Guest Tomáš1

Kecka se nám docela nenápadně naváží no co každýho věc co si dá na svoje auto. Ale co se týče řízení, brzd no prostě bezpečnosti tak tam nedělám kompromisy v tomto případě mi druhovýroba nic neříká :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jakej je rozdil mezi napr. spinacem Valeo z original krabicky Peugeot a spinacem Valeo z krabicky Valeo? Krome ceny?

Stejne tak je to treba s kloubama - Peugeot pouziva napr. GKN. Kdyz si sezenu GKN sam, dostanu to same co se kvality tyce.

Jde o to ze ne vsechny dily si dela Peugeot sam, nektere jen koupi a prebali do svych krabicek.

Nemluvim samozrejme o repasich nebo replikach, ty maji opravdu nizsi vydrz/kvalitu nez original.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite mate pravdu, ja jsem se ptal na manzety poloos a bylo mi receno ze jsou originály(drahe), replika((ELIT)stred) a replika((noname)levne). Replika koupena u ELITu vydrzi stejne jako original a replika noname vydrzi asi 1 rok(79.- Kc). Zaver: je dobre se zeptat na zkusenosti a ne hned skocit po tom nejlepsim, nebo nejlevnejsim. Aproto ctu tohle forum. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dikes ja to tušil, no mám se na co těšit až půjdou do kopru a jakože při dnešním stavu silnic...

Pietro nemáš nějakej tip na pneusevis v Plzni ? Minulej týden jsem napůl slíkl pláš? z disku a potřeboval bych to kolo mít zase na autě, teď tam mám nevyváženou rezervu. Dneska mě totiž zastavil maník že mi prej šmajdá kolo, tak sem ho hned sundal a znovu nasadil a pořádě utáhl. Jestli to dělá hnutá náprava tak se z toho zdrcnu :D:o :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...