Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tipy na cabria a dotazy cabrioleťákům


Andreww

Recommended Posts

Ten druhej kousek je už v nabídce dýl. Jen teď jsou jiný fotky, před tím byly i s RZ. :myslim

A to žlutý nevypadá zle. Jen je na něm nějaká ta práce. Odstín nebudu hodnotit. Páč jsem na mobilu.

Ale díky pánové, že je sem házíte. ;)

Co to tedy přejmenovat na \"Tipy na cabria a dotazy cabrioleťákům\"? :myslim;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ani nevím, že ten druhý nabízí déle ... taky asi proto, že je to old model.

U toho žlutého mi přijde taky barva nějaká strakatá. Je jasné, že to dostalo na čumák, protože to má jiný nárazník. Ale pokud základ není špatný a člověk by měl čas, mohlo by z toho být pěkné auto. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ... drahý :D

Podle VINka opravdu do provozu 23.7.2003 :o

Z Peugeotu to vyjelo na 15\" a auto je nyní obuté na 14\" ... počítám, že v originálu to mělo Cyclony, co jiného. :aut

Ale všechno ukazuje na to, že je to model MKIII, to je v pořádku, ale chybí logo na čumáku a volant nevypadá na 70tkm, tenhle volant se rychle ošoupe, ale ne zas tak rychle. :myslim To orezlé VINko u motoru taky nepůsobí moc dobře. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tý černý v M-B jsem byl minulý rok, když jsem ještě sháněl. Po předchozích zkušenostech jsem se prodávajícího zeptal, jestli je vážně vše tak jak píše, protože pro to jedu celkem z dálky. Ten mě ujistil, že se nemám čeho bát. Co si vzpomenu:

Střecha děravá, bez předních mlhovek, motor zasranej od oleje, ten zadní \"odřenej\" blatník lochna jak kráva, zmačkanej podběh a zadek olakovaný nějakým prasetem a ta jeho rozumná sleva byla tenkrát asi 500,-korun. No škoda času a peněz za cestu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi beztak povoloval na druhou stranu a urval jsi je... Jak to ted vytahnout ? No trosku orisek do klesti chytit ten steft a klicem povolit maticku na spravnou stranu :D Pak na to vzit gumove kladivko a klepat po tech steftech a kdyby to neslo tak vzit tenky sroubovacek a vyloupnout to ale jak mile to udelas kup si nove tesneni :)

[upravil dne 30/5/14 06:46 od Kennbell]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic jsem neurval, vím na kterou stranu se povoluje matka:D.

Když jsem nasadil klíč a chtěl to povolit, tak už se to celé lehce točilo. Nebyl jsem si jistý, jestli světlo drží tyto matice, nebo je tam jen nacvaklé. Utrhnul to někdo přede mnou. Po neděli se pokusím to dostat ven, jak píšeš. Asi na šroubku bruskou udělám dvě plochy na klíč a podržím ho. Díky:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...