Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

klepani zadni napravy


Michal.B

Recommended Posts

Klud som dosiahol až po viac ročnom bádaní.Neustále drnčanie niečoho a jemné poklepávanie mi liezlo tak na nervy že som neodolal a rozobral som operadlo zadnej sedačky. Na moje prekvapenie dohromady nič ,iba kus železa a tak som to už chystal poskladať naspäť ,keď ma zaujal ten poondiaty zámok sedačky ,bavíme sa o sw-éčku.Kúsok železa ,nejaká pružina a to všetko zakrytované plastom ,ktorý mal miernu vôlu v uchytení a pri prejazde nerovností sa otriasal a klepotal.Čiže som to spravil tak aby to bolo pekne natesno a neuveríte. Všetky tie poondiate zvuky zrazu zmizli ,netvrdím že je tam vzadu už úplne ticho ,ale v interiéri už žiadne pazvuky ,povedal by som že balada :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 1 rok později...

Neviem o tom, ze by nieco mohlo cinkat v operadle, mne na 308 sa v operadle odtrhla priecka a praskala pri opreti, rozobray sa nedala, jedine ju rozpilit, ale par dobre mierenych ran kladivom to spravilo. Teraz mam vzadu na 308 aj ja cinkanie pri nerovnosti, trvalo mi kym som na to prisiel, je to prasknuta vinuta pruzina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
V 11. 9. 2013 at 14:38, merlin99 napsal:

Keby si mal sedan tak mam par napadov, stravil som s tym dva vikendy:-) a dalo by sa i viac, zial puegeot je v tomto stale pozadu....

Cau chlape porad mi co to vlastne klepe mam sedana a nemozem ma to prist posly mi to do meilu

Lesio1@seznam.cz 

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...
V 31. 3. 2018 at 11:05, HonzaZ napsal:

Mrkni sem http://www.peugeotlogic.com/workshop/base/workshop.htm . Musíš do záložky "body" a tam "407 clicking noise"

Také mi něco klepe ze zadní pravé strany. Je to jak kdyby se klepal cd charger. Těžko se to popisuje. Tohle řešení radí dodatečně zavařit přepážku za sedačkama? To už je velký zásah.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...