Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vzpomene si někdo?


Medvěd

Recommended Posts

Tenhle tip autobusu jsem jako dítě občas vídal, jel jsem s ním ale až víceméně náhodou kolem roku 1998 na Ukrajině, kde jsem pochopil, co může znamenat rčení: \"Autobus se lekl kopce\". Nechápu, jak s tím DDRóni mohli jezdit na zájezdy - byxť dle některých fotek byla výbava fakt luxusní.

post-1009-14109631997354_thumb.jpg

[upravil dne 27/6/2013 15:35 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, je mi 65 let, ještě jsem marně hledal ještě starší se kterým jsem jezdil do školy, měl před sebou takový čumák a vozil i vlek, který je ještě někdy používán v družstvech na převoz lidí na pole, ale nenašel. No je to nostalgie. :papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, trefil jsi to! Ale měla čumák. :papa:papa

[upravil dne 27/6/13 15:59 od Otan]

Byly tam dva jeden bez čumáku a jeden s čumákem. Dělal se s harmonika dveřma i s bouchacíma

jinak jeden nadšenec odněkud z okolí Košic restauruje ŠL (i ŠM11) 11 dokonce ze dvou dělá dle původních plánů kloubák

http://www.railweb.sk/Karosa/index.html

doporučuji přečíst a kochat se fotkama a umem tohoto nadšence :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, je mi 65 let, ještě jsem marně hledal ještě starší se kterým jsem jezdil do školy, měl před sebou takový čumák a vozil i vlek, který je ještě někdy používán v družstvech na převoz lidí na pole, ale nenašel. No je to nostalgie. :papa:papa

To máš asi na mysli RND-čko (předchůdce ROBURA) - někde mám ještě fotku z výletu do Prahy tímhle \"Kostitřasem\". Zkusím pohledat a přihodím do palcu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si, že mít vlákna o PODOBNÉ tématice o 1000 stránkách není účelem. Nebo založíme téma Pažout a sloučíme do něj 90% příspěvků na fóru? :bojim

Pokud někdo řeší v novém vlákně problém, který už tu někdo řešil (typicky kontrolka K, chipsování motorů apod.), pak spojování příspěvků chápu, ale tohle ne - čeho je moc, toho je příliš.

[upravil dne 27/6/2013 20:06 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pravidlo A - Medved ma vzdy pravdu

pravidlo B - ak nema Medved pravdu, plati pravidlo A

:myslim:roll

uz si si posluzil dost... mozes pokracovat... myslel som to dobre. mal som snahu zlucit tieto autobusy do jednej kopky aby to bolo na jednom mieste.

zjavne si to nepochopil a ja neovladam medvedie pravidla. 1000 stranok tu neni ani o FAP-e tak nebojim sa toho ze o autobusoch bude...

dopisal som...

[upravil dne 28/6/13 01:22 od Marcel00]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...