Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

505 2.2 Gti - rameno


danislav

Recommended Posts

Zdravím,

sháním levé zadní rameno, a pro jistotu asi i pravé zadní, na 505 2.2Gti 1987.

Tatíkovi se vysypalo a nikde se mi ho nepodařilo najít k prodeji.

Nemáte ho/je někdo navíc? Případně pak nějaký nápad na koho se obrátit - vrakoviště,servisman-nadšenec, ... atp.

Pežó je krasavec a srdcovka, táta by se ho nerad zbavoval po 25ti letech perfektní služby :(

Za jakoukoli informaci budu vděčný.

Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je klasický problém.

Sám mám snad jen jednu nápravu náhradní.

Tudíž u mě se asi nenajde. :-/

Jednou možností je p. Beneš, toho asi bude Tvůj otec znát, kolik za něj bude chtít ale netuším.

Další možností je třeba teď Klatovská 505ka V6 na díly - teda pokud nebude z toho stání v trávě totálně shnilá...

Pak mám ještě kamaráda v Olomouci, mohu se mu ozvat, jestli nemá na prodej...

A že jsme se v Praze ještě nepotkali... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za reakci.

Pan Beneš mi bohužel nic neříká. Je možné sdělit kontakt či podrobnosti o tomto pánovi?

Kontakt na inzerenta z Klatov jsem otci předal již včera odpoledne, jak uvádíte, bude záležet na stavu. Mám Klatovy kousek od chalupy tak se tam mohu o vikendu zastavit podívat se na to...

Kdyby to bylo možné poptat u Vašeho známého zda rameno k dispozici nemá byl bych vděčný...

Tatík má, dle obrázku, stejnou 505 jako Vy - tedy stříbrnou :). Až na aktuální problém s ramenem vypada auto perfektně. Před měsícem dostalo nový starter, toť vše :) Otec bydlí u Čakovic takže ho je možné spatřit primárně v okolí Brandýsa, Čakovic, Neratovic, Proseka atp... . Já sám jsem měl také 505 2.2Gti ve vínové barvě, bohužel jsem ji asi před 7mi lety \"poslal\" cca v 60ce zezadu do Mitsubishi Spacewagon s koulí, tedy 505 byla na odpis. Posádce se nic nestalo. Poté jsem přesedlal do Mazdy 626 2.0 GF a nyní vlastním Volvo V70 2.4 benzín :)

Kdyby se rameno nesehnalo tak Vám dám vědět.

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kontakt pošlu SZ.

Ta Klatovská se válela na hlíně, tak kdo ví jaká bude. :(

Ty ramena je dobré vyvařit, než se zlomí. Pokud jej máte zlomené, musíte sehnat jiné, nehnuté, a v případě koroze vyvařit...

Mám spíš světle modrou, fotka zkresluje...

Nemáte náhodou tu s označení GT Injection? Stávající na Proseku naproti Obi?

Kdyby se rameno nesehnalo, dejte určitě vědět, byla by té Vaší škoda, pokud se pamatuji dobře, byla pěkná... :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...