Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nádržka na aditivum


reprema

Recommended Posts

No, jen si dovolim podotknout, to cistidlo je aditivum :D  Dokonce i PSA pres pocatecni zakaz pouzivani aditiv na DPF nakonec vylezlo s jednim aditivem, ktere ted dokonce doporucuje a jak rikas, tohle se hodi cele do prazdne nadrze a zalije naftou nebo benzinem - oni maji stejnou znacku aditiva tusim i pro slavne 1,6 THP a VTI.

 

A asi by ti meli zakazat tankovat jinou naftu nez obycejnou, protoze i v tech lepsi naftach je vicemene to co je v tom VIFu - aditivum stejne skupiny se stejnym cilem. Takze taky by ti taky mohli rict, ze jsi si auto pokazil tim, ze jsi tankoval naftu Verva diesel a mel jsi vzit obycejnou naftu bez jakychkoliv aditiv (takova sice neni, ale to je fuk). Ach jo :(

Upraveno uživatelem HonzaC2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já vím že to čistidlo bylo aditivum, ale "originál" od peugeotu a asi to vypadalo jako v odkazu výše. Už nevím, ale asi jiný neprodávají. Spíš jsem koukal, že dávkování tam bylo podobný jako u VIF, ale měl jsem tam nalít celé balení při hladovém oku. Ideál tak 5 litrů nafty a jet na to co nejdéle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, těch čistidel je více, PSA si ho určitě nevyrábí, takže se můžem jen dohodovat, od koho je. Dělají to skoro všichni, Liqui Moly, Wynns, Valvoline, TEC 2000 a spousty dalších. Co koukám, tak od PSA to není ani nijak "značkově" předražený.

Nemyslím si, že by přidávání aditiv mělo negativní vliv na vstřiky a čerpadlo, ale asi může mít vliv na FAP a vypalování sazí. Ale je to jen názor. Občas si servisák potřebuje vygenerovat důvod proč, když sám neví proč, a zákazník chce slyšet důvod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 4 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 3 týdny později...

Ahoj,mám 5008 r.v.2013 2.0 HDi 110kW... Pročítám tady aditiva a po kontrole v zavazadlovém prostoru jsem zjistil, že pod zadní sedačkou v třetí řadě mám jen vyříznutý koberec a v plechu nic není. Hledal jsem na správném místě nebo ti u této verze ještě není? Díky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...