Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sraz v Hrvatsku 2.8.2013 Promajna aneb 1.výjezdní týdenní minisraz


Recommended Posts

Zdravíme společně s Eltonem všechny místní dovolenkáře i s jejich rodinami mířící na přelomu měsíců července a srpna do Chorvatska na Makarskou riviéru.

Napadlo nás po zjištění, že nás tam bude víc, pokusit se domluvit a dát společný pokec, či koupačku na \"neutrální půdě\" ve střední Dalmácii. Pokud se můžeme nazvat pořadateli, tak společně s Eltonem budem od 25.7. do 3.8. v Promajně. Tímto chceme oslovit další cestovale, ať už uvažující nebo cestující, na účasti dovolím si tvrdit 1. výjezdního týdenního minisrazu :D

Termín, místo pobytu a vozidlo:

radim.1008 s rodinou a přáteli 25.7. - 3.8. Promajna, Ford Fusion ve společnosti dvou Škodovek

elton s rodinou 26.7. - 3.8. Promajna, Peugeot 5008

JirkaMTPO s rodinou 23.7.- 8.8 Podgora, Peugeot 807

Roky 29.7. - ??? Promajna, Peugeot 406 Break

davidekcz 1.8. - ??? Baška Voda, Peugeot 407

Neváhejte se ozvat a cestování zdar :papa

EDIT!!!

Sejdeme se tedy v pátek 2.8. v obci Promajna u hasičského auta Pro neznalé, dolů z kopce obcí u moře vpravo a po levé straně nemůžete přehlédnout. :D

Poté se odebereme na Rokyho vybrané místo, kde si uděláme fotky, jak pro club, tak hlavně pro sebe do svých alb. Dáme pokec a odjeme zpět do Promajny, kde si sednem na pivko a pokračování v pokecu. Takže v pátek naviděnou. :papa

[upravil dne 31/7/13 17:56 od radim.1008]

[upravil dne 24/6/14 11:28 od radim.1008]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni to pro me,a s temi kamarady mi povidej...kazdej plnou hubu kecy ,kdyz jsem zacal stavet ze prijdou,dvakrat jsem jim rekl,samy vymluvy jen 2 kamosi prisli ostatnim jsem pak nerikal,kdyz zacali stavet a prusli za mnou jestli bych pomohl,tak jsem jim rekl at si vzpomrnou jak se mnu vydupali a ze at se nezlobi,ze si musi pomict sami....pomuzu rad,ale aby se mnou nekdo vymrdava....tak to zas ne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:xvul Jak vám kluci tiše závidím:(:D. Bohužel, asi mi to letos nevyjde:(. Tak snad příště se potkáme na Makarské rivieře:papa. Ať vám vyjde počasí a autíčka nezlobí a palivo zlevní:D.

Jinak malá vzpomínka na Chorvatsko 2011 (jak ten čas letí), kdy jsme se setkali a Roky na Makarské a podnikli jsme různé výlety (např. do Mostaru).

[upravil dne 22/6/13 15:49 od OK406]

post-7387-14109631905933_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:xvul Jak vám kluci tiše závidím:(:D. Bohužel, asi mi to letos nevyjde:(. Tak snad příště se potkáme na Makarské rivieře:papa. Ať vám vyjde počasí a autíčka nezlobí a palivo zlevní:D.

Jinak malá vzpomínka na Chorvatsko 2011 (jak ten čas letí), kdy jsme se setkali a Roky na Makarské a podnikli jsme různé výlety (např. do Mostaru).

[upravil dne 22/6/13 15:49 od OK406]

Díky za přání počasí snad vyjde a benzín je levnější jak v Rakousích, tak i v Chorvatsku. Tam zhruba o 3koruny na litru. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslete mi odkaz na tu Promajnu kam jedete,do chirvatska by se nqm libilo a i v tomhle terminu mame dovolenou,ale samotnymu se me jet nechce....ubytovani na blind snad neni problem sehnat ne?

Ano, sehnat ubytování na místě není problém. Vlastní zkušenost před dvěma lety. ;) Letos jelikož nás jede deset, tak jsme si zamluvili ubytko. Jestli chceš jet a třeba s námi. Tak odjíždíme ze Žamberka ve středu 24.7. někdy mezi pátou a šestou hodinou podvečerní. Mohli bychom se případně sjet někde po cestě, v tvém případě cesty ze Skalice přes Hradec, například ve Svitavách a tam tě dovybavit na cestu vysílačkou :D Máme ještě jednu volnou ;) A když máte v tomto termínu dovolenou a líbilo by se Vám v Chorvatsku, tak se rozmyslete a vyraž s námi. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslete mi odkaz na tu Promajnu kam jedete,do chirvatska by se nqm libilo a i v tomhle terminu mame dovolenou,ale samotnymu se me jet nechce....ubytovani na blind snad neni problem sehnat ne?

Ano, sehnat ubytování na místě není problém. Vlastní zkušenost před dvěma lety. ;) Letos jelikož nás jede deset, tak jsme si zamluvili ubytko. Jestli chceš jet a třeba s námi. Tak odjíždíme ze Žamberka ve středu 24.7. někdy mezi pátou a šestou hodinou podvečerní. Mohli bychom se případně sjet někde po cestě, v tvém případě cesty ze Skalice přes Hradec, například ve Svitavách a tam tě dovybavit na cestu vysílačkou :D Máme ještě jednu volnou ;) A když máte v tomto termínu dovolenou a líbilo by se Vám v Chorvatsku, tak se rozmyslete a vyraž s námi. :papa

rozmyslímme,ale laká nas to:o:o

ale vy zas poženete jak blázni 150-180km/h to stařešinu tak hnát nechci ,aby to vydržela....:D

to jezdíte na jeden zátah?to bych asi s 2 děckama nedal 5let a 1,5roku,jaký jsou ted tak ceny za ubytko s klimou na osobu?dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslete mi odkaz na tu Promajnu kam jedete,do chirvatska by se nqm libilo a i v tomhle terminu mame dovolenou,ale samotnymu se me jet nechce....ubytovani na blind snad neni problem sehnat ne?

Ano, sehnat ubytování na místě není problém. Vlastní zkušenost před dvěma lety. ;) Letos jelikož nás jede deset, tak jsme si zamluvili ubytko. Jestli chceš jet a třeba s námi. Tak odjíždíme ze Žamberka ve středu 24.7. někdy mezi pátou a šestou hodinou podvečerní. Mohli bychom se případně sjet někde po cestě, v tvém případě cesty ze Skalice přes Hradec, například ve Svitavách a tam tě dovybavit na cestu vysílačkou :D Máme ještě jednu volnou ;) A když máte v tomto termínu dovolenou a líbilo by se Vám v Chorvatsku, tak se rozmyslete a vyraž s námi. :papa

rozmyslímme,ale laká nas to:o:o

ale vy zas poženete jak blázni 150-180km/h to stařešinu tak hnát nechci ,aby to vydržela....:D

to jezdíte na jeden zátah?to bych asi s 2 děckama nedal 5let a 1,5roku,jaký jsou ted tak ceny za ubytko s klimou na osobu?dík

Vůbec se neboj cesty, mi jedem ve třech autech, páč jedeme jako parta přátel + nějací příbuzní :D K tvé zmíněné rychlosti se ani nepřiblížíme, max 120km/h a bohatě to stačí. Taky budem mít sebou tříletého darebu. V loni cestu prý zvládnul perfektně. Máme takovou dohodu, že když bude někdo potřebovat zastavit, tak se zastaví. Jinak vždy stavíme tak po dvou, třech hodinách cca na 20minut, protáhnout se, občerstvit, případně vystřídat řidiče. Cenu ubytování ti nepovím, vím jen cenu toho našeho, ale máme velký apartmán pro 8 lidí ;) Zbylí 3 chtějí bydlet sólo. Rozmyslete se a když vyrazíte, tak dejte vědět, rád tě poznám a na společné fotce nás bude alespoň vícero :D:papa

[upravil dne 23/6/13 17:52 od radim.1008]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...