Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

206 cc podruhé


LukášV

Recommended Posts

Tak sem přidám i mé céco .

Jak jsem již už někde zmiňoval tak před cca 5lety jsem měl céco (měl jsem tu i téma) s motorizací 1.6 16V. Po tom co uplynul čas tak přišlo dilema : Koupit druhou motorku do baráku - manželce a nebo koupit kabrio i když své auto má ?

Takže to padlo na kabrio s motorizací 1.6hdi :)

Začlo tedy hledání toho správného kousku ale v čechách vybrat něco v naftě byl problém, protože v tu dobu byli na netu pouze 2ks. A tak se udělal výlet do německa pro céco, kterému svítilo ABS, ESP, FAP no prostě celá přístrojovka svítila chybou.

Mimo to bylo jasné, že netěsní vstřiky, je KO termostat, rozvody a setrvák ale 400km to domu dojelo po ose v pořádku

Auto stálo němecovi rok a půl na zahradě, protože nikdo něvěděl jak opravit ABS/ESP a díky tomu také vypadal lak,kotouče,koncovka,..

No prostě to auto bylo jak zaplivané ale řikal jsem si, že z toho ještě toho krasavce udělám :)

No takže se udělala dovozovka a hurá s tím na dílnu.

Začlo se rozvodama,řemenama,volnoběžkou alt., přetěsnit vstřiky,nové žhavičky,kompletní nová dvouhmota,termostat,všechny filtry,zadní kotouče + desky a přední kotouče + desky.

Co se týkalo nápravy tak nic nebylo vymláceného.

Když se tohle vše udělalo odjelo auto do chomutova za Straki007, který opravil ABS a vyřadil EGR a vyndal FAP.

Poté na řadu přišla úprava softu + shánění stříbrných dílů interiéru, které mi po předešlém cécu chyběli :mad:

A v neposlední řadě jsem sloupal všechny popisy z kufru a koupil originální světlomety.

No a níže už nechám \'\'mluvit\'\' fotky

1365753333463.jpg

1365753369527.jpg

20130421163235hdr1.jpg

20130421163329hdr1.jpg

20130502182915.jpg

20130505155436.jpg

20130529190831.jpg

9ihf.jpg

ilfx.jpg

r6bq.jpg

tncy.jpg

n7kj.jpg

wsla.jpg

e63.jpg

8g8c.jpg

A na závěr foto céca toho, kterého jsem měl

hdr1364568856946.jpg

[Edited on 21/6/13 11:56 by LukášV]

[Edited on 21/6/13 12:01 by LukášV]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...