Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P407SW-výměna Orig. repro za Pioneer TS-G1722i


lukas razim

Recommended Posts

zdravim všechny... nedávno jsem měnil orig. repro za Pioneer TS-G1722i ... mám rádio RD3 .... ty origo nehrály nic moc.. ale po výměně za nové...to je ještě horší... jako by tam nebyli žádné basy.. při hlasitosti 20 nestíhají... říkal jsem si že to asi bude tim že to rádio má malej výkon tušim že 4x35w ... jenže i když jsem je zapojil přes zesilovač tak nehráli nic moc.... zdá se mi to divný... na netu jsem na ty reproduktory viděl hodně dobré recenze... takže nevim kde je chyba.. buď v tom že jsou to prostě šunky a nebo už nevim ..... nesetkal jste se s tim už někdo ? děkuju za rady.LR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

precitaj si toto... riesil som to uz. mas tam aj foto.

inak tie pioneer nebude az taky vyrazny posun vpred. urcite vytlm dvere a budes prekvapeny

co to urobi ;)

v tom linku co som ti dal je aj popis toho ako som tlmil, a taktiez kolega lada...

a stačí polepit těma pásama ty plechy pod tapecírungem? protože ty vnitřky by šli asi na hovno... není tam vůbec místo jak se tam dostat...

toho miesta je tam v pohode, dostanes sa tam bez problemov :-) kukni moje vlakno, vsetko som popisal.

[upravil dne 25/6/13 07:43 od Marcel00]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přefázované asi ne, napojoval sem to podle origo repráků. jinak to vytlumení dveří vypadá dobře... když to takhle vidim na obrázku tak se mi to zdá jednodušší..:-) super díky, ještě jedna otázečka: myslíte že je lepší živit všechny 4 repro ve dveřích zesilovačem nebo stačí rádiem moje má jen 4x35w a zesilovač jenom na subwoofer... chtěl sem to oddělit.. ale to by znamenalo tahání nových kabelů do dveří, což by vzadu nebyl problém ale ve předu to snad ani nejde, protože kabely vedou přes palubovku... nějakej nápad jak to vyřešit nebo lepší radu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chces i zesilovac s vystupem na subac, porid si nejaky 5-kanal. Pak muzes udelat jednoduchou vec.

U radia prestrihnes vystupni kabely k repro a napojis na vstup zesilovace a z vystupu zesilovace si opet pritahnes kabely k radiu a pripojis je na stavajici kabely od repro.

Ve zkratce vlozis zesilovac mezi radio a repro. Nic tezkeho na tom neni a to zpevneni dveri mas za sobotu hotovou. Staci ti k tomu lih na odmasteni, rezak a horkovzdusna pistole na ohrati bitumenu. Lepe se s nim pak dela.

Co se tyce toho zvuku, je dost mozny ze jsi otocil +- a repro se ti ted mlati mezi sebou.

Tady mas rozlozeni pinu

http://rt4.wikidot.com/pinouts

Koukam, ze jsi ze Sokolova. Tak to mas ke me domu ani ne 20km. Muzem se kdyz tak domluvit na schuzce, vse bych ti vysvetlil.

[upravil dne 27/6/13 09:37 od Lada78]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl jsem v plánu to hodit přes 4 kanál repro ve dveřích protože mám slabý rádio a na subwoofer samotnej zesík protože se mi válí v kufru.. ale pak sem si řekl že to je zbytečný...4 kanál tam dávat asi nebudu, vytlumim ty dveře... a uvidim jak to bude hrát.. přinejhorším se pak rozhodnu co dál... jj jsem ze sokolova, ale momentálně pracuju v německu.

jo dík za ten pin... se mi bude hodit :-)....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

tak tu pásku sem koupil za 13euro v Hornbachu (7,5cm x 10m) a nalepil sem zatim jen pár plátu na zadní plochu a přední díru jsem taky zalepil.. ale řeknu že je to piplačka to dělat v tomhle vedru lepí se to na prsty nepotřebuješ ani horkovzdušku :-) .. ale na dveřích to drží dost dobře... škoda jen že tam je špatnej přístup.. udělal jsem to podle tebe... akorát jsem to ještě nedal na tapec.. rozdíl se mi zdá tak o 10-15% lepší, ale asi sem spíš koupil špatný repro když jsem to dal trochu nahlas membrána lítala jak vítr v bedně.. :-) .. zítra dodělám ty dveře celý a uvidim výslednej efekt..když to bude pořád hrát na hovno.. stáhnu basy na repráky ve dveřích a dám woofer do kufru.. nový repráky se mi už fakt kupovat nechtějí :-) jinak díky.. snad to bude hrát dobře.. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

ahojte co hovorite na tieto repraky ? mam origo \"Made in poland\" a nic moc. mam RD3 bez zosilovaca a akychkolvek poplnkou.

http://www.abcautohifi.cz/www-webareal-cz-autex/eshop/5-1-REPRODUKTORY/93-2-165-MM-6/5/3887-HERTZ-DCX-165-KOAXIALNI-DVOUPASMOVE-REPRODUKTORY-DO-AUTA-HERTZ-DCX-165

alebo daco lepie ponuknite samozrejme tak cca do 1500kc (60€)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sem to uz skusal davnejsie... mal som poskodenu membranu a z lakom na nechty som to natrel a bolo to super...

no vytlmit sa chystam ale teraz uz nie mozno v lete... alebo aspon tapaciri este teraz ale to sa este uvidi... reprak potrebujem bo jedno mi zacalo hucat a po rozobrati dveri som si vsimol ze magnet sa odlepil a tim padom to strasne hucalo...

vysie je spomenute dajake hertzi za 100€ 4ks . mozem opitat link??? alebo dajake pekne? inac jak ste to tam montovaly tu pasku nahrialy z plynovou pistolou a tak alebo??? lebo to je ked dobre viem gumovy asvalt z molitanom... nestacilo by dajake BODY950/900 alebo tlumex? co sa pouziva na spodok auta??? poriadne natriet a by to izolovalo a aj chranilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...