Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Dnes ráno som si spomenul na film Canadian bacon. John Candy (v skutočnom živote Kanaďanom) hra amerického šerifa, ktorý zahájil inváziu Kanady. Alan Alda hra prezidenta USA a Dan Aykroyd kanadského policajta.

Obrázky sú zo scény, keď Dan zastaví náklaďákl a chce im dať pokutu, lebo nápisy nie sú dvojjazycne.:D:D

canadianbacon01-640x420.jpg

bizarre-and-random-facts-about-the-cult-classic-canadian-bacon-7.jpg

Upraveno uživatelem proreo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Říká starý kněz mladému: musím odjet, takže když k tobě přijde někdo ke zpovědi a bude mít lehký hřích, dej mu 5 otčenášů. Když střední, tak 10 a když těžký tak 15. Když si ale nebudeš s něčím vědět rady, tak se zeptej ministranta, on ví všechno. Druhý den přijde paní ke zpovědi a říká: Pane Bože, já jsem měla orální sex. Mladý neví, co jí za to má dát a tak jde za ministrantem a zeptá se ho: Ty poslouchej, co dává otec za orální sex? Ministrant odpoví: No, nevím jak komu, ale mě dává Fidorku!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzikanti měli nějakou akci.
Jeden z muzikantů, Pepa si donesl na svačinu jelítko.
Kolegové se smluvili, že mu část obsahu jelita vymačkají a nahradí jej hovnem.
Krásně jelítko napěchovali a vytvarovali,zašpejlovali a čekali na pauzu.
O pauze všichni plnou hubou žrali guláš, akorát Pepa nic.
Tak Pepu popichujou,a proč prý nic nejí.Ty sis snad k jídlu nic nepřines?
Ale jo,povídá Pepa.
Donesl jsem si jelítko,dal jsem si ho ohřát do toho vašeho guláše a ono se mi rozvařilo...... "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jede sanitka. V ní řidič, lékař, sestřička a student na praxi.
Jedou a řidič najednou pustí volant a chytne se za krk. Dusí se, oči má na vrch hlavy. Sestřička nelítostně popadne lékárničku a šoféra praští do hlavy. Toho záchvat hned přejde, chytne volant a jedou dál.
Zničeho nic padne lékař na podlahu, chytí se za krk, válí se tam a chroptí.
Sestřička zas popadne lékárničku a praští doktora silně do hlavy. Ten se hned zvedne, posadí a jedou dál, jako kdyby se nic nestalo.
Student, celý v šoku, se obrátí na lékaře: "Jsem ve třetím ročníku a znám jen teorii, žádná praxe, ale v životě jsem neslyšel o takových symptomech, navíc metody léčby jsou natolik zvláštní, že jsem totálně zmatený. Můžete mi to trochu vysvětlit?"
Lékař flegmaticky odpoví: "To neřeš, sestřičce se včera oběsil manžel, tak si z ní děláme prdel."

Ptá se vnuk dědy: "Dědo, neviděl´s ty pilulky, co sem měl na lince? Bylo na nich napsáno LSD."
"Ser na pilulky, vole, viděl si v kuchyni toho draka?!"

V nemocničním pokoji:
Pane Novák, kolik vážíte?
63 kg.
A kolik měříte?
175 cm, proč se ptáte pane doktore?
Já nejsem doktor, já jsem truhlář..

Němečtí dispečeři ve Frankfurtu jsou považováni za netrpělivé. Očekávají, že budete vědět, kde je vaše místo pro nastupování, ale i že tam dojedete bez podpory věže. Tento rozhovor zachytili v Pan Am 747:
Speedbird 206: "Dobrý den, Frankfurte, Speedbird 206 opustil přistávací dráhu."
Pozemní středisko: "Guten Morgen. Jeď na svoje místo."
Velký British Airways 747 vjel na hlavní dráhu a zastavil.
Pozemní kontrola: "Speedbirde, víš, kam máš jet?"
Speedbird 206: "Moment, kontrolo, hledám svoje místo."
Pozemní středisko (arogantně): "Speedbird 206, copak jste nikdy nebyl ve Frankfurtu?"
Speedbird 206 (klidně): "Ale byl, v roce 1944, ale v jiném Boeingu a jen jsem tu něco shazoval, nezastavoval jsem se tu!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak uz bolo, tak to aj tak nevadi :D

Bezdomovec v USA sedí na ulici a natiera si na chleba hovno. Stretne ho Obama a vraví mu:
- Preboha, to ako môžeš toto jesť? Veď nie sme krajina, ktorá by bola na tom tak zle. Pozri, tu máš 500 dolárov a choď sa najesť do nejakej dobrej reštaurácie.

Bezdomovec v Rusku sedí na ulici a natiera si tiež na chleba hovno. Stretne ho Putin a vraví mu: 
- Preboha, to snáď nie sme na tom tak zle! Pozri, tu máš 100 stravných lístkov, to ti vystačí aj na celý mesiac. Chod a dobre sa najedz! 

Bezdomovec na Slovensku sedí na ulici a natiera si rovnako hovno na chleba.
Stretne ho Gašparovič, chvíľu na neho pozerá a vraví: 

- Ale no! Nie tak nahrubo! Aj zajtra je deň!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...