Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Dnes existují na všechno výborné léky. Mnoho lidí už si díky nim o hodně zlepšilo život. Platí to zejména pro lékárníky.

 

Dva policajti pronásledují velmi nebezpečného zloděje. Už to vypadá, že jim unikne, proto ten, co běží vzadu vytáhne pistoli a prásk. Samozřejmě se trefil, ale kolegovi do nohy. Dojde k němu a po chvilce povídá: "Tak, a teď abys šel něco ukrást, jinak jsem v průšvihu."

 

"Co jsi dostal k narozeninám?" "Obraz od Picassa. "A od ostatních?"

 

Přijde novomanžel z práce domů a povídá: "Dneska máme studenou večeři, viď?" "Jak jsi to poznal, miláčku?" "Necítím žádnou spáleninu."

 

"Váš budoucí manžel bude vysoký a štíhlý," vykládá kartářka, "bude velký boháč, bude mít nádhernou vilu s bazénem a bude vás na rukou nosit." "To je všechno pěkné, ale ještě by mě zajímalo, co se stane s mým současným mužem?"

 

Chlubí se jedna kamarádka druhé: "Ten můj Karel to se mnou asi myslí vážně, už jsme spolu půl roku, a ještě jsme se nezasmáli."

 

Baví se dva v hospodě: "Proč říkáš svojí dceři bumerang?" "Protože už se třikrát vdala a pokaždé se vrátila domů."

 

"Tondo, kamaráde můj největší, prosím tě, půjč mi tisícovku." "Už jsem ti včera řekl,že ti nic nepůjčím, tak proč za mnou zase lezeš?" "Abys viděl, že jsem se neurazil."

 

Jaký bývá rozdíl mezi manželkou a přítelkyní?        Třicet kilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

„Koukám, sousede, že jste si koupil nové auto, copak se stalo s tím starým?“ „Ale, zaseklo se mi centrální zamykání dveří.“ „Tak proč to nespravíte? Kvůli tomu si přece nemusíte kupovat nový vůz.“ „To víte, že bych to spravil, ale tchýně zůstala sedět uvnitř.“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska sem slyšel:

Japonský profesor vymyslí super věc proti komárům a svolá konferenci. Na ní, na podiu, povídá:"To takhle mate tadytu malinkou kuličku, náš vynález. Chytnete mezi prsty komára a tu malinkou kuličku mu narvete do sosáčku. No a von pak chcípne."

Z davu se ozve:" No a když už takle budu mít chycenýho toho komára, není lepší ho jako rovnou rozmáčknout prstama?"

Profesor:" No a nebo tak." :D

--------------------------------------------------------

Do porodnice přijdou černoch, maďar a slovák. A porodní sestra k nim jede s tou postýlkou a na ní dvě bílý a jedno černý dítě a povídá:" Moc se omlouvám, ale pomíchaly se nám ty Vaše děti, zkuste si je poznat."

Slovák chytne to černý a odvětí:"No, radši to nebudu riskovat!":D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   2 registrovaní uživatelé

×
×
  • Vytvořit...