Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Deštový senzor


STEUNLY

Recommended Posts

Me si také delá ciklovač co chce! Respektive i když prší stejne,tak chvilku stírá pomaleji a potom hned rychle že mám strach že sterače upadnou:) Považuji to za normální!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

zdravím všechny.Nemá někdo zkušenost s funkcí stěračů na polohu I v manuálu jsem se dočetl že pokud není dešt.senzor a poloha AUTO tak je na 

páčce poloha I která má ciklovat podle rychlosti auta.Mě příjde že rychlost je pořád stejná ať jedu 30 nebo 130 tak při malém dešti pořád stírám na

jednorázové setření a už mě to štve nedal by se nějak dodělat ciklovač funkce třeba jak na feldě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Nemáte někdo zapojení tohoto pekelného vynálezu popřípadě nějaký vyhozený na průzkum. Docela by mně zajímalo, jestli by nešel nahradit nějakým simulátorm funkce aby se to dalo ovládat manuálně. Potvora si žije vlastním životem a zatím jsem nenašel nikoho kdo by si chrochtal blahem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zřejmě komunikace Can-can. Budeš schopen si s ním "povídat"? Tedy rozluštit kódovanou komunikaci?

Sehnat by se zřejmě dal, protože často se se sklem mění i senzor, a ty staré se asi zahazují. Takže se přímo ptám, zda máš představu, jak bys na to šel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že s can komunikací by to bylo dost složité. Pravděpodobně by bylo jadnodušší předhodit mu falešný signál přímo s čidla které vyhodnocuje lom světla, proto mně zajímá fyzické provedení a typ signálu, který z těch vočí leze.Zatím jsem nikde nenarazil na někoho kdo by to zkoušel (ani u jiných značek). Asi tam bude nějaký A/D převodník, který to bude dál sypat přes Can.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen nechápu, že to dělají tak dlouho a pořád stejně blbě. Před vánoci si kamarád koupil Citroen Jumpy Multispace úplně nový a jde mu to stejně jako mně, vypadá to jako centrálně řízené z Francie. :D . Takže to není ani poškrábaným sklem ani prachem na senzoru ani stěrači, prostě slovy Microsoftu není to chyba je to vlastnost. :P. Seženu senzor a budu vyvíjet :myslim

Upraveno uživatelem trinity102
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden senzor mam teoriticky k dispozicii, mozno je aj dobry (ako svetelny funguje) Ako dazdovy mi nesiel, ale to mi nejde ani novy prehodeny v Peugeot servise. Udajne mam nekvalitne sklo a senzor si s nim neporadi :blicismajlik  Ak chces, mozme sa dohodnut na nejakom vyskume na tuto temu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...