Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový P308


Mishanthrope

Recommended Posts

boze ten volant cez budiky... dizajner mal asi 210cm, ked navrhol hornu obruc volantu cez budiky...

to iste je aj u 208micky. proste ked chces vidiet akou rychlostou ides alebo pod, musis sa podvihnut

alebo podsunut aby si na budiky videl.

dizaj interieru velmi podobny ako u 208. zadna cast karoserie podobna ako u 301.

[upravil dne 13/5/13 08:17 od Marcel00]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to pěkný... ty budíky jsou hodně podobný nebo mi to alespoň tak příjde jako jsou ve 208čce

http://www.auto.cz/peugeot-308-nova-generace-kratsi-nizsi-lehci-74451

nějak jsem jen nepochopil tu ručičku otáčkoměru, proč se otáčí proti směru než normálně... ale je to designový prvek a souměrnost s ostatními, jinak si to nedovedu vysvětlit :D

[upravil dne 13/5/13 10:09 od skuci]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

profil golfu, světla a interiér jako 208. Prooooooooooč?!:blicismajlik A to jsem původně chtěl říct, že se mi líbí font a ručička budíků, to jsem ještě netušil, že to zase prsknout nad volant. Moc se mi líbí na současné generaci tolik zatracované zpracování přední části, kdy má nárazník jinou barvu a není zakrytován jedním velkým plastem,jako to má VW. No, alespoň si zachoval něco málo z toho šibalského úsměvu,ale jinak za mě zklamání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Design všech světel mi příjde hodně podle nových korejců, takový ten který brzo vyjde z módy. Budíky se mi taky moc nelíbí a ani ten dotykový displej na kterém je seskupené všecko, včetně ovládání klimačky apod. Ale asi je to takový trend. No snad to naživo bude lepší. Celkový tvar se mi líbí.

[Edited on 13/5/13 10:44 by Stejsn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

boze ten volant cez budiky... dizajner mal asi 210cm, ked navrhol hornu obruc volantu cez budiky...

to iste je aj u 208micky. proste ked chces vidiet akou rychlostou ides alebo pod, musis sa podvihnut

alebo podsunut aby si na budiky videl.

[upravil dne 13/5/13 08:17 od Marcel00]

Já na budíky vidím krásně - holt je to pro normální lidi a ne pro prcky :aut:D Měl by ses poohlížet v nižším segmentu - taková 107 bude ideální :P

Každopádně LED proužek ve světlech :blicismajlik

Uvidíme jaký to bude v reálu :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...