Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P406 - Dodělání palubního PC 2.1TD


Cinci

Recommended Posts

Otevřeně ti napíši co jsem sehnal origo čidlo tak jsem se náhradou nezabýval, Protože origo čidlo jsem sehnal zdarma jinak by stálo asi 800 , tak proto jsem si udělal náhradu. Za 20 kč jsem nakoupil věci ,tak na 5 čidel neorigo jen si pak hrát a zkoušet. Než aby mne ukazovalo jen čárky tak jsem měl čidlo s malou odchylkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 4 měsíce později...
  • O 2 roky později...

zdravím ..dodělávám PP do 406 2.0 hdi rhy. Měl jsem tam display typu A..a vyměnil jej za display typu B ..Koupil jsem páčku s přepínáním PP, ale ta nereaguje. Co ted s tím ..vede mi do PP 8 kabelů. Dle schéma jsem zjistil, že ve štekru k páčce nejsou dráty na piny pro počítač..takže proto asi tlačítko nefunguje ..nevíte někdo co s tím ? 

Díky moc za rady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Pěkný návod... ale asi jen pro ty co mají 2.1TD já mam 3. V6 140kw a pod volantem jsem měl jeste černou zasuvku a v té byli veškeré kabely potřebné na palubak....jen jsem natahnout kabel od pačky jinak pačku jsem si sehnal na palubak trochu vopruz sehnat pačku aby měl palubak sterače prední AUTO a zadek

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...