Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaké okrasné dřeviny nebo květiny máte na zahradě


Francouz_407

Recommended Posts

Zahradu jsem dal skoro celou dohromady, zaseju trávu a mám malý záhonek. Chtěl bych se zeptat, protože nejsem zahrádkář jaké okrasné květiny nebo stromky máte na své zahrádce. Nemám moc míst na zahradě, opravdu je to jen prostor za tím krbem - http://www.2i.cz/16110d27f4

Někam do rohuh bych chtěl nějaký hezký malý okrasný stromek nebo keřík, né moc rozvětvený kolem budu mít nějakou zeleninku.

Včera jsem viděl nějaký stromek (výčka cca 150cm) s takovými růžovými poupaty. Chtěl bych něco co není tak náročné a co vypadá moc hezky, co byste mi doporučili?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na fotce je za plotem vyšší barák, jestli ty stromy co tam jsou pokácejí, tak zvaž nasazení něčeho vyššího co Ti potom bude dělat soukromí.

Červený javor? Můžeš ho klidně zastřihnout, roste pomalu.

Stromek s růžovými poupaty? Magnolie? Vypadá hezky ale jenom chvíli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc prostoru tam nemáš. Javor je parádní ale vyžaduje polostín jinak hodně trpí nebo i zajde. Dporučil bych Hortensii (krásně kvete a je nenáročná) a doplnil např. rododendronem a okrasnými travinami. Pohledám nějké foto z mojí mini zahrádky a pošlu.

[upravil dne 3/5/13 19:16 od FrantaCV]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...